Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 13.maijs  


Donoru diena Cēsīs


  Šī gada 16.maijā no plkst. 10:00 līdz 13:00 Valsts asinsdonoru centrs (VADC) rīko asins donoru dienu Cēsīs, Raunas ielā 4.

VADC informē, ka no 7.marta, akcijas „Esi sasniedzams” ietvaros, Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja reģistrēties īsziņas saņemšanai ar aicinājumu ziedot asinis brīdī, kad slimniekiem būs nepieciešamas tieši attiecīgās grupas asinis.

Lai reģistrētos īsziņas saņemšanai:

1.                        reģistrējies par asins donoru www.draugiem.lv/asinsdonori;

2.                        norādi savu asins grupu un tuvāko pieejamo asins ziedošanas vietu (kādā no deviņām pilsētām, kur atrodas Asins sagatavošanas nodaļas);

Kad pārliešanai būs nepieciešamas tieši Tavas grupas asinis, VADC Tevi uzrunās ar īsziņu (ne biežāk kā četras reizes gadā)!

VADC potenciālo donoru reģistrs tapis sadarbībā ar AS „Grindeks” un portālu Draugiem.lv.

VADC atgādina, ka par donoru var kļūt vecumā no 18 - 65 gadiem. Donora svars nedrīkst būt mazāks par 50 kg, un pirms asins nodošanas nedrīkst lietot alkoholu un smēķēt. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments!

Pēc asins nodošanas donors saņem naudas kompensāciju 3LVL pusdienām, brīvdienu (saglabājot vidējo darba algu) asins došanas dienā un nākamajā dienā, iepriekš to saskaņojot ar darba devēju pēc Darba likuma 74. panta un ar uzņēmuma „G.Miežis Ārsts” atbalstu - Lietuvā ražotā produkta Hematogenas Vita + tāfelītes asins līdzsvara atjaunošanai organismā.

 

Informāciju sagatavoja:

Valsts asinsdonoru centra

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr.: 67408878

www.donors.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv