Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 13.jūnijs  


NBS Instruktoru skolā noslēdzas kursi

Šī gada 13.jūnijā plkst. 11.30 Cēsīs, Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Instruktoru skolā notiks kārtējais izlaidums, kurā kursu sekmīgas pabeigšanas apliecības saņems 22 ``Vecākā instruktora`` kursa un 31 ``Instruktora`` kursa absolvents no dažādiem NBS spēku veidiem un vienībām.

          ``Vecākā instruktora`` kursā kursanti apguva rotas un bataljona līmeņa instruktora septiņu nedēļu programmu, tai skaitā 3 nedēļas praksi. Kursa laikā kursanti guva zinības un iemaņas vadībā un psiholoģijā, lietvedībā un sadarbībā ar plašsaziņas līdzekļiem, štāba darba organizācijā, aizsardzībā no masu iznīcināšanas ieročiem un NATO struktūrā. Mācību laikā kursanti vingrinājās patstāvīgi plānot, organizēt un vadīt prezentācijas un veikt citas vecāko instruktoru funkcijas. Prakses posmā kursanti stažējās dažādās NBS vienībās – NBS apvienotajā štābā, Sauszemes spēku brigādē, Militārajā policijā, NBS Instruktoru skolā un citur. Kursa sekmīga pabeigšana ir pamats nākamās instruktoru sastāva dienesta pakāpes „virsseržants” piešķiršanai.

          „Instruktora” kursā karavīri apguva nepieciešamās zināšanas un iemaņas, lai viņi spētu patstāvīgi apmācīt personālu vada līmenī un pildīt vada seržanta pienākumus dažādu NBS spēku veidu vienībās miera apstākļos. Lielu apjomu no kursa satura aizņēma šaušanas nodarbību vadītāja sagatavošana, kā rezultātā gala pārbaudījumus nokārtojušie kursanti ieguva šaušanas instruktora sertifikātu.

Kopš NBS Instruktoru skolas dibināšanas 2000.gada 1.novembrī „Vecākā instruktora” kursu ir beiguši 81 , bet ``Instruktora`` kursu – 219 NBS instruktori.

 

 

Informāciju sagatavojis

NBS Instruktoru skolas

Mācību un plānošanas daļas virsnieks

virsleitnants Guntis Karlsbergs

Tālrunis: 4101437, e-pasts: Guntis.Karlsbergs@mil.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv