Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 13.jūlijs  


Starptautisks Eiropas Brivprātīgā darba projekts Cēsīs

No 26.06. līdz 20.07. Cēsu rajona pašvaldības Pieaugušo Izglītības centrs sadarbībā ar Gaujas Nacionālo Parku īsteno Eiropas Brīvprātīgā darba projektu „To-Get-There to Cesis”. Projektu atbalsta valsts aģentūra Jaunatnes Starptautisko Programmu aģentūra, ES  neformālās izglītības programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros.

Projekts izstrādāts starptautiska sadarbības tīkla To-Get-There ietvaros, kurā ir darbojas septiņas partnerogranizācijas no 6 Eiropas Savienības valstīm ar mērķi veicināt jauniešu sociālo iekļaušanu, pilnveidot nozīmīgas dzīves un sociālās prasmes.

Projektā To –Get-There to Cesis  piedalās 8 jaunieši  no Itālijas, Īrijas, Somijas un Igaunijas vecumā no 16 līdz 29 gadiem, kas pirmās divas nedēļas strādāja kā brīvprātīgie Līgatnes Dabas takās. Veica dažādus praktiskus darbus un piedāvāja apmeklētājiem aktivitātes  par vides aizsardzību.

No 13. līdz  15.jūlijam jaunieši darbosies Piebalgā, palīdzot ikdienas darbos  bioloģiskajā piensaimniecībā. Atlikušās dienas brīvprātīgie pavadīs Cēsīs. Projekts noslēgsies 20. jūlijā.

 17. jūlijā no 16.00 līdz 20.00 un 18.jūlijā  no 10.00 līdz 14.00 brīvprātīgie darbosies Cēsu pilsētas ielās -  Maija parkā un Rožu laukumā, piedāvājot cēsniekiem un viesiem piedalīties interesantās  nodarbībās par vides tēmu.

 

Cēsu rajona pašvaldības

Pieaugušo Izglītības centrs

Speciāliste darbā ar neformālās izglītības programmām/ projekta koordinatore:

Baiba Krišjāne

29497240Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv