Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 17.februāris   Vārda dienu svin: Donats, Konstance
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 13.jūlijs  


Cēsu novada dome lemj par Cēsu, Limbažu, Smiltenes un Siguldas slimnīcu apvienības veidošanu

Lai attīstītu un optimizētu sekundāro daudzprofilu stacionāro un ambulatoro veselības aprūpi, uzlabotu pieejamību medicīnas pakalpojumiem, piektdien Cēsu novada domes ārkārtas sēdē domes deputāti vienbalsīgi nolēma veidot slimnīcu apvienību starp Cēsu rajona pašvaldības aģentūru „Cēsu rajona slimnīca”, SIA „Limbažu slimnīca”, SIA „Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”, SIA „Rīgas rajona slimnīca”. 

 

Lēmums paredz līdz 2010.gada 30.martam izveidot minēto slimnīcu apvienību un to reģistrēt komercreģistrā līdz 2010.gada 30.jūnijam.

 

Cēsu pilsētas dome 2009.gada 7.maijā jau pieņēma lēmumu par Cēsu rajona pašvaldības aģentūras „Cēsu rajona slimnīca” un SIA „Limbažu slimnīca” apvienības veidošanu”, kurā lūdza Cēsu rajona padomi līdz 2010.gada 10.martam izveidot minēto slimnīcu apvienību un to reģistrēt komercreģistrā līdz 2010.gada 30.jūnijam.

PA „Cēsu rajona slimnīca” ir Cēsu rajona padomes izveidota iestāde, kura nodrošina sekundāro neatliekamo daudzprofilu stacionāro un ambulatoro palīdzību bijušā Cēsu rajona administratīvās teritorijas pacientiem, kā arī palīdzību pārējās valsts teritorijas iedzīvotājiem un ārvalstniekiem saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem un starpvalstu līgumiem.

Saskaņā ar „Rajona padomju reorganizācijas likuma” 2.p. ar 2009.gada 1.jūliju izbeidzās Cēsu rajona padomes pilnvaras un saskaņā ar 2008.gada 2.septembra LV MK noteikumiem Nr.713 „Rajona pašvaldības reorganizācijas kārtība”, kā arī 2008.gada 23.decembra Cēsu rajona reorganizācijas plānu un Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu, apvienojot Cēsu pilsētas un Vaives pagasta pašvaldības, ir izveidots Cēsu novads, kuram tika nodota daļa no rajona pašvaldības institūcijas mantas, finanšu līdzekļiem, tiesībām un saistībām, t.sk arī Cēsu rajona pašvaldības aģentūra „Cēsu rajona slimnīca”.

 

No 1.jūlija Cēsu rajona slimnīcas stacionārs darbojas Cēsu novada paspārnē. Slimnīcas piedāvātos veselības aprūpes pakalpojumus turpina pirkt Veselības obligātās valsts apdrošināšanas valsts aģentūra. Slimnīcas kolektīvs turpina palīdzēt visu bijušā Cēsu rajona, tagad astoņu novadu iedzīvotājiem un ir gatavs pieņemt pacientus no kaimiņrajoniem.

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv