Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 13.augusts  


RTU uzņem studentus Cēsu studiju grupās

 

Turpinot Rīgas Tehniskās universitātes un Cēsu novada pašvaldības sadarbību, 2010./2011. mācību gadā divās RTU studiju programmās tiks nodrošinātas nodarbības Cēsīs.

Cēsu grupās paredzēts īstenot divas nepilna laika (neklātienes) pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas – «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Uzņēmējdarbība un vadīšana». Abās studiju programmās nepilna laika studijas ilgs 2,5 gadus. Īpaši izdevīgi tas būs studentiem no Vidzemes, jo no studentiem, kas pieteiksies studijām šajās programmās, tiks izveidotas Cēsu studiju grupas, kurām RTU mācībspēki nodrošinās nodarbības Cēsīs.

Uzņemšana studijām notiek Rīgā, RTU Uzņemšanas komisijā, Kaļķu ielā 1–121. Kā jau ziņots, uzņemšana RTU neklātienes studiju programmās turpinās līdz 2010. gada 10. septembrim. Tomēr jauniešiem, kuri vēlas izmantot iespēju apmeklēt nodarbības Cēsīs, vajadzētu pieteikties pēc iespējas ātrāk – vēl augustā –, lai varētu nokomplektēt Cēsu studiju grupas.

Sīkāku informāciju par uzņemšanu un par studiju programmām meklējiet RTU mājaslapā www.rtu.lv, kā arī RTU Uzņemšanas komisijā, Kaļķu ielā 1–121, tālr. 67089319, e-pasts uznemsana@rtu.lv.

RTU Uzņemšanas komisijas darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai – no plkst. 9 līdz 17, piektdienā – no plkst. 9 līdz 15. Pusdienas pārtraukums: no plkst. 12 līdz 13.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv