Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 13.augusts  


Septembrī Cēsīs viesosies jaunieši no Japānas – tiek aicinātas ģimenes, kuras jauniešus uzņemtu savās ģimenēs divas dienas

Starptautiskās jaunatnes attīstības apmaiņas starp Latviju un Japānu ietvaros septembrī Cēsīs viesosies jaunieši no Japānas.

 

Jaunieši Cēsīs pavadīs četras dienas. 13.septemrī ieplānots sagaidīšanas pasākums un sapazīšanās, bet 14.septembrī viesi tiks iepazīstināti ar sēņošanas tradīcijām un baudīs pikniku meža malā, kas daudziem no viņiem būs pirmā pieredze.

 

14.septembra pēcpusdienā Cēsu bērnu un jauniešu centrā „ Spārni” tiks organizētas rodšās darbnīcas – viesi apgūs dažādas jaunas prasmes un dalīsies arī savā pieredzē. Vakarā, sapazīstoties ar ģimenēm, kurās viņi pavadīs divas dienas, notiks sadejošanās, kur abas puses apgūs otras valsts tradicionālās dejas. Vakara pasākums būs atvērts, kas nozīmē, ka ikviens interesents var pievienoties, lai kopā pavadītu jauku vakaru un jiepazītos ar viesiem.

 

Š.g. 10.septembrī Cēsīs jau viesojās jauniešu līderis Daisuke Kimura no Center for International Youth Exchange Japānā, lai iepazīstos ar Cēsu bērnu un Jauniešu centru, kur notiks daļa no aktivitātēm, kā arī iepazītos ar jauniešiem. Pēc viesošanās Cēsu bērnu un jauniešu centrā, viesis atzina, ka ir patiesi sajūsmināts par redzēto, par piedāvājuma dažādību un bērnu ieinteresētību un sasniegumiem.

 

Tiek meklēti cēsnieki, kuri vēlētos uzņemt ģimenē vienu vai divus jauiešus no Japānas uz divām dienām, kopīgi pagatavot kādu latviešu nacionālo ēdienu, parādīt Cēsis un vienkārši jauki kopā pavadīt laiku. Pieteikties, rakstot uz e-pastu: iveta.jermolajeva@gmail.com. Varat rakstīt arī lai vienkārši uzdotu kādu interesējošu jautājumu viesu uzņemšanas sakarā. Pavisam kopā ir deviņi jaunieši, kuriem tiek meklētas viesģimenes. Līderi nakšņos viesnīcā.

 

Apmaiņa tiek realizēta sadarbojoties Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijai un valsts aģentūrai „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru”.

 

Apmaiņas programmas mērķis ir veidot labāku sapratni un draudzīgas attiecības starp Latvijas un Japānas jauniešiem, tādējādi stiprinot starptautisko sadarbību un dodot iespēju jauniešiem labāk iepazīt un izprast abu valstu kultūru un sabiedrību.

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu bērnu un jauniešu centra

Jaunatnes lietu speciāliste

Iveta Jermolājeva

iveta.jermolajeva@gmail.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv