Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 13.septembris  


Notikusi Cēsu novada Kultūras padomes pirmā sanāksme

Pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” Kultūras centra nodaļa organizēja pirmo Cēsu novada Kultūras padomes sanāksmi šajā sezonā, lai apspriestu nākamā gada aktualitātes kultūras dzīves norišu veidošanā Cēsu novadā.

 

Sanāksmē tika apspriesti aktuālākie jautājumi par 2011.gada pasākumu plānu saistībā ar komponista Imanta Kalniņa nozīmīgo jubileju, iezīmēta Cēsu pilsētas svētku koncepcija. Sadarbības iespēju apspriešana, priekšlikumi pilsētas kultūras dzīves dažādošanai un attīstībai, kā arī ieskicēts projekts rakstu sērijai Vidzemes novadu laikrakstā „Druva” par kultūras procesiem un reģionālās kultūrpolitikas tendencēm.

 

Kā atzīst Cēsu novada Kultūras padomes priekšsēdētāja Ruta Krastiņa, tikšanās noritēja radošā gaisotnē un paralēli plānošanas procesam notika arī vērtīga viedokļu un ideju apmaiņa. “Kultūras padomes galvenais uzdevums ir veicināt kultūras un mākslas iestāžu sadarbību novadā, bet sarunu mērķis ir dot jaunus impulsus novada kultūras procesam. Tikai kopā mēs varam paveikt lielas lietas,” uzsver Ruta Krastiņa.

 

Cēsu novada Kultūras padome ir Cēsu novada domes izveidota sabiedriska kultūras speciālistu padome, ar mērķi demokrātiskā veidā nodrošināt kvalitatīvu kultūras un mākslas procesu veicināšanu Cēsu novadā, veidojot iedzīvotājiem un kultūras tūristiem saistošu novada kultūrvidi.

 

Kultūras padomes sastāvu veido pārstāvji no Cēsu novada domes, pašvaldības iestādēm, kā arī sabiedrisko kultūras organizāciju un Cēsu mūziķu un mākslinieku pārstāvji.

 

Jaunais Cēsu novada Kultūras padomes sastāvs: Lelde Krastiņa - A.Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas pedagoģe, Sv. Jāņa baznīcas koncertdzīves organizatore; Ilga Šķendere - Cēsu 1.pamatskolas skolotāja, Cēsu mūziķu pārstāve; Eero Rass - Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāts, mākslinieks; Vilnis Kļaviņš - Cēsu mākslas skolas direktors; Natālija Krama - Cēsu centrālās bibliotēkas vadītāja; Kadrija Mičule - nodaļas „Cēsu kultūras centrs” tautas mākslas speciāliste; Ruta Krastiņa, nodaļas „Cēsu kultūras centrs” vadītāja; Inese Roze - radošās apvienības „KasTe” pārstāve; Matiass Jansons – tēlnieks, Cēsu mākslinieku pārstāvis.

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115; 64121815

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv