Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 13.septembris  


Tiekas Cēsu Kultūras centra un Latvijas Nacionālā teātra pārstāvji

Piektdien,10.septembrī Cēsīs viesojās Latvijas Nacionālā teātra pārstāvji - projektu vadītājs Jānis Kaijaks un tehniskais direktors Ģirts Mucenieks.

 

Valsts SIA „Latvijas Nacionālais teātris” un Cēsu Kultūras centra pārstāvju tikšanās laikā tika meklēti sadarbības iespēju modeļi, lai ar izrādēm bagātinātu Cēsu kultūras dzīvi nākamajā sezonā. Jānis Kaijaks sarunās vairākkārt uzsvēra, ka Cēsis ir viena no tām vietām, kur labprāt Latvijas Nacionālais teātris vestu savas izrādes. Lai apzinātu iespējamās izrāžu norises vietas un telpu tehnisko piemērotību, tika apskatīts Cēsu Izstāžu nams un Cēsu 2.pamatskola.

 

Sarunas par Latvijas Nacionālā teātra viesizrādēm Cēsīs tiks turpinātas, un iespējams, jau nākamā gada sākumā cēsnieki savā pilsētā varēs baudīt izrādes „Tik mīlu vien”, „Melnais strazds”, „Par mammām” u.c. Bet vasarā, plānots arī atvest uz Cēsu Pils parka estrādi kādu no lielajiem iestudējumiem „Princis un ubaga zēns” vai „Sapnis par Brodveju”.

 

„Mūsu pilsēta ir unikāla ar savu kultūras auru,” sarunā atzīst Cēsu Kultūras centra nodaļas vadītāja Ruta Krastiņa, „tāpēc mēs gribam savai pilsētai vislabākās izrādes, kas gaumīgi un organiski iekļausies pilsētas kopējā kultūras pulsā.”

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64121815;28342115

E –pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv