Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 13.oktobris  


Cēsīs diskutē par slimnīcas un poliklīnikas apvienošanu

14.oktobrī plkst.17.00 Cēsu novada pašvaldības zālē notiks atklāta diskusija par pašvaldības aģentūru „Cēsu veselības aprūpes centrs” un „Cēsu rajona slimnīca” apvienošanas iespējām, kurā piedalīsies medicīnas darbinieki, Cēsu novada domes deputāti un pašvaldības speciālisti.

 

Pagājušajā nedēļā Cēsu novada pašvaldība no p/a „Cēsu veselības aprūpes centrs” saņēma iesniegumu ar lūgumu Cēsu novada domei pārskatīt domes Sociālo lietu komitejas lēmumu par Cēsu rajona slimnīcas un poliklīnikas apvienošanu, vispusīgi izvērtējot situāciju.

 

Lai rastu iedzīvotājiem un abām medicīnas iestādēm optimālu risinājumu, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders rīt uz diskusiju aicina visas ieinteresētās puses – gan medicīnas darbiniekus un ģimenes ārstus, gan domes deputātus, pašvaldības speciālistus un iedzīvotājus.

 

„Lēmuma pieņemšanas process nav viennozīmīgs un, lai pieņemtu racionālāko un iedzīvotājiem izdevīgāko lēmumu, ir nepieciešama speciālistu un sabiedrības diskusija. Sarunu gaitā mums visiem kopā jārod šai ekonomiskajai un sociālajai situācijai piemērotākais risinājums,” atzīst G.Šķenders. 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv