Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 13.novembris  


Domes sēdē lems par transportu vecpilsētā un citiem aktuāliem jautājumiem

Cēsīs, ceturtdien, 13.novembrī plkst.14.00 notiks kārtējā pilsētas domes sēdē, kurā izskatāmo jautājumu sarakstā ir arī plānotās Cēsu vecpilsētas transporta kustības shēmas apspriešana. Jau ziņots, ka 5.novembrī uz publisko sanāksmi tikai aicināti vecpilsētas iedzīvotāji un uzņēmēji, kā arī citi interesenti, lai apspriestu plānoto transporta kustības shēmu un uzklausītu klātesošo viedokļus. Plānoto transporta kustību iespējams aplūkot šeit. Domes sēdē aicināti piedalīties arī vecpilsētas iedzīvotāji un uzņēmēji.

 

Vēl deputāti sēdē izskatīs lēmumu projektus par dažādu projektu pieteikumu iesniegšanu, kā arī apstiprinās konkursu “Sakoptākā fasāde Cēsu vecpilsētā 2008” un „Būve 2008” rezultātus.

 

Domes sēdē deputāti lems par nekārtībām pie kino muzikālā centra „Vidzemnieks”, kā arī izskatīs citus aktuālus jautājumus.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv