Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 13.novembris  


26.novembrī - Džeza zelta melodijas Cēsīs

26. novembrī Cēsu 2. pamatskolā notiks spilgts džeza mūzikas koncerts „Džeza zelta melodijas”, kurā skanēs džeza zelta standarti un variācijas par latviešu komponistu hītiem oriģinālos aranžējumos vokālās grupas Framest, pianista Harija Baša, kontrabasista Jāņa Stafecka, sitaminstrumentālista Māra Briežkalna un saksofonista Denisa Paškēviča izpildījumā.

Klausītāji varēs arī novērtēt „dzīvajā” versijā vokālās grupas  Framest jauno singlu, kurā skan sešdesmitajos gados populārās dziesmas "Lai tik līst" vokālā līnija Edgara Zvejas leģendārajā ierakstā kopā ar grupas Framest veidotu mūsdienīgu pavadījumu. Dziesmas „Lai tik līst” oriģinālmelodijas autors ir Raimonds Pauls, teksta autors Alfrēds Krūklis un solists Edgars Zveja. Jauno skanējumu šai dziesmai radījis grupas Framest dalībnieka Jāņa Ķirša aranžējums. Tā ir kā laiku sintēze - pirms 50 gadiem veikts  Edgara Zvejas ieraksts savienots ar vokālās grupas veidotu pavadījumu.

Cēsu koncertā Framest uzstāsies kopā ar vienu no labākajiem Latvijas džeza pianistiem Hariju Bašu, teicamo sitaminstrumentālistu Māri Briežkalnu, akadēmiskajā un neakadēmiskajā mūzikā vienlīdz virtuozo kontrabasistu Jāni Stafecki un pazīstamo saksofonistu Denisu Paškeviču, kurš džeza nokrāsas veidos arī ar basklarnetes skaņām. Programmā iekļautas mazāk pazīstamas džezmeņu kompozīcijas un džeza zelta standarti, kuru autori : Čārlzs Čaplins, Čārlzs Edenrots, Djūks Elingtons, Džordžs Gēršvins, Ričards Rodžerss u. c. Koncertā skanēs arī jauns grupas Framest oriģinālskaņdarbs, kuram mūziku komponējis Jānis Ķirsis, bet tekstu autore ir Annija Putniņa.

Koncerta režisors ir Uģis Brikmanis, horeogrāfs Agris Daņiļevičs. Koncertu vadīs Eduards Liniņš un naksnīgais viesis Arnis Mednis.

Vokālā grupa Framest ir pieci jauni un talantīgi mūziķi, kas absolvējuši Rīgas Doma kora skolu un turpina studijas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Biļetes var nopirkt „Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī pirms koncerta tā norises vietā.

 

 

Rinta Bružēvica                                                                                                      

„Latvijas Koncertu” sabiedrisko attiecību vadītāja

 29185551, 67205487,

www.latvijaskoncerti.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv