Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 13.novembris  


Ārlietu ministrijā apbalvos vēstuļu konkursa „Mans Latvijas karoga stāsts” laureātus

Ārlietu ministrijā apbalvos vēstuļu konkursa „Mans Latvijas karoga stāsts” laureātus

    Šoruden Ārlietu ministrija sadarbībā ar Vidzemes Vēstures un tūrisma centru, Latvijas Avīzi un Latvijas institūtu aicināja ikvienu Latvijas iedzīvotāju atzīmēt šo rudeni Latvijas karoga zīmē, daloties savos stāstos par Latvijas valsts karogu. Aicinājumam ar savām esejām atsaucās 86 skolas no visiem Latvijas reģioniem un Eiropas skola Luksemburgā, kā arī 28 iedzīvotāji, atspoguļojot savus Latvijas karoga stāstus emocionālās vēstulēs.

    Vēstuļu konkursa uzvarētāji saņems īpašu balvu - Dāvanu karti brīvdienu pavadīšanai Cēsīs, ko pasniegs Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders. Savu atbalstu balvas tapšanā snieguši Cēsu uzņēmēji - kafejnīca „Aroma”, „Kolonna Hotel Cēsis”, „Valdars” un atpūtas komplekss „Rakši”.

    Izstāde „Sarkanbaltsarkanā Latvijas karoga stāsti” un eseju, vēstuļu konkurss „Mans Latvijas karoga stāsts” ir daļa no pasākumu cikla „Latvijas rudens karoga zīmē”, ko organizē Ārlietu ministrija sadarbībā ar Vidzemes vēstures un tūrisma centru, Latvijas Avīzi, un Latvijas institūtu.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv