Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.jūlijs   Vārda dienu svin: Antra, Adele, Ada
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 13.decembris  


Seminārs par partnerību veidošanu

Uzaicinājums piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētajā seminārā „NVA sadarbības partnerību veicināšana – iespējas un izaicinājumi 2008. gadā”.

 

Valsts ekonomiskā izaugsme un labklājība nav iespējama bez katras pašvaldības vadības un uzņēmēju ieinteresētības, aktīvas līdzdalības un konkrētas rīcības dzīves kvalitātes celšanā savā teritorijā. Panākumu pamatā – efektīva nodarbinātības politikas īstenošana katrā reģionā.

NVA uzņēmējiem piedāvā plašas sadarbības iespējas. Mūsu pakalpojumu klāsts ietver bezdarbnieku un darba meklētāju profesionālās apmācības, pārkvalifikācijas, konkurētspējas un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas. Tiek organizēti pasākumus noteiktām personu grupām un veidotas subsidētās darba vietas, vasaras periodā tiek organizēts vispārējās vidējās vai profesionālās vidējās izglītības iestāžu audzēkņu nodarbinātības pasākums, kā arī tiek organizēti algotie pagaidu darbi ilgstošajiem bezdarbniekiem. Mūsu sadarbības iespēju un formu ir daudz. Tie mūsu partneri, kas aktīvi sadarbojas ar NVA, jau ir sapratuši – šī sadarbība ir iespēja arī piesaistīt finansējumu.

Lai klātienē informētu par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem, pasākumiem un projektiem, kā arī lai kopīgi meklētu risinājumus nodarbinātības veicināšanai, NVA aicina Jūs piedalīties seminārā „NVA sadarbības partnerību veicināšana – iespējas un izaicinājumi 2008.gadā”.

Seminārs notiks 2007. gada 13. decembrī viesnīcā Hotel Tigra, Eduarda Veidenbauma ielā 2, Priekuļos. Seminārs paredzēts no pulksten 10:00 (reģistrācija 9:30) līdz 12:00.


       
Ar cieņu,

 

NVA Cēsu filiāles vadītāja                                           E. Simsone

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv