Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.jūlijs   Vārda dienu svin: Uldis, Ulvis, Sandis, Sandijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 13.decembris  


13.decembrī Cēsīs notika vislatvijas Skolēnu mācību firmu Ziemassvētku tirdziņš

2007. gada 13. decembrī Cēsīs, Raiņa 26/28, veikalā Globuss no plkst. 15.00-18.00 Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāle un biedrība Junior Achievement – Latvija (JAL) rīkoja Skolēnu mācību firmu (SMF) Ziemassvētku tirdziņu. Tajā aicināti piedalīties SMF dalībnieki un apmeklētāji no Vidzemes reģiona un citām Latvijas vietām.

 

Ziemassvētku tirdziņš kļuvis par tradicionālu SMF aktivitāti. Citus gadus svētku laikā jaunieši no visas Latvijas pulcējās Rīgā, Doma laukumā, kā arī Latvijas reģionos. Šogad dalībnieku atsaucība ir īpaši liela – pieteikušās jau septiņpadsmit Skolēnu mācību firmas no Jēkabpils, Jelgava, Madonas, Valmieras un Cēsīm.

 

Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles vadītāja Gita Janševica uzskata, ka Ziemassvētku tirdziņa norisei ir izvēlēts vispiemērotākais laiks: “Vēlamies, lai tirdziņa dalībniekiem tiešām ir iespēja aktīvi piedāvāt savus izstrādājumus un gūt iemaņas tiešajā pārdošanā, klientu apkalpošanā un piesaistē. Tādēļ izvēlējāmies tirgošanos organizēt tieši decembra vidū – cilvēkos jau mājo Ziemassvētku gars, tiek nolūkotas interesantas dāvanas tuviniekiem un tām atvēlētie līdzekļi vēl nav izlietoti.”

 

Inga Ozola, JAL reģionālā pārstāve, uzsver tirdziņa nozīmi: “Šī ir lieliska iespēja firmu dalībniekiem gūt pirmās iemaņas saskarē ar klientiem un, pārdodot savus izstrādājumus, sajust gandarījumu par paveikto. Pircēji savukārt varēs iegādāties oriģinālus izstrādājumus par saprātīgām cenām.”

 

Biedrība Junior Achievement – Latvija 16 darbības gadu laikā, mērķtiecīgi augot un attīstoties, kļuvusi par praktiskās biznesa izglītības ekspertu Latvijas skolās un palīgu jauniešu ceļā uz sapņu realizēšanu. Šo gadu laikā vairāk nekā 26 000 skolēnu iesaistījušies SMF un ieguvuši praktiskas iemaņas uzņēmējdarbībai nākotnē. Biznesa augstskolas Turība un JAL sadarbojas jau vairākus gadus. Kopīgiem spēkiem tapusi grāmata Biznesa ekonomiskie pamati, piedāvāta iespēja 5 labākajiem Skolēnu mācību firmu dalībniekiem studēt Biznesa augstskolā Turība budžeta vietās, un realizēti citi vērtīgi projekti.

 

Kontakti plašākai informācijai:

Inga Ozola

tālr.: 29187620

e-pasts: inga@jal.lv vai inese.blaune@turiba.lv

 

 

Informāciju sagatavoja

Inese Blaune

Biznesa augstskolas Turība

Sabiedrisko attiecību vadītājaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv