Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 13.decembris  


Noslēdzies Skolēnu mācību firmu Ziemassvētku tirdziņš Cēsīs

13. decembrī Cēsīs, veikalā Globuss, no pulksten 15.00 līdz 18.00 notika Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles un biedrības Junior Achievement - Latvija (JAL) organizētais Skolēnu mācību firmu (SMF) Ziemassvētku tirdziņš. Tirdziņa organizētāji aicināja pieteikties dalībniekus no visas Latvijas un mudināja pircējus atbalstīt jaunos uzņēmējus.

 

Skolēni šogad bijuši īpaši aktīvi – savus izstrādājumus tirgot ieradās 17 SMF no Valmieras (4), Madonas (2), Jelgavas (1), Limbažiem (1), Cēsīm (4) un Jēkabpils (5) - kopā 38 jaunieši.

 

Skolēnu mācību firmu Ziemassvētku tirdziņa noslēgumā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Cēsu nodaļas vadītājs Kārlis Tomsons pārstāvētajām SMF pasniedza diplomus dažādās kategorijās:

·         “Labākais stends” – PUNKC no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas,

·         “Videi draudzīgākais projekts” – MAISHELIS no Madonas Valsts ģimnāzijas,

·         “Labākā reklāma” – NOTA BENE no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas,

·         “Inovatīvs produkts” – LAIMĪGĀS PĒDIŅAS no Limbažu 3. vidusskolas,

·         “Labākā pārdošanas komanda” – PĒRLE no Cēsu Valsts ģimnāzijas,

·         “Kvalitatīvākais produkts” - DOUBLE KG&ONE no Cēsu Valsts ģimnāzijas,

·         “Vizuāli vienotākā komanda” – SPONGE no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, “Labākā dāvana” – SUNRISE no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas,

·         “Latviskākais produkts” - S-LINE OREON no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas.

 

Atzinību par dalību Ziemassvētku tirdziņā ieguva firmas ZIP-ZIP, K.I.M.A un B`SEIZZ no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, VĒJIEM LĪDZI no Madonas Valsts ģimnāzijas, KARAMELE no Cēsu Valsts ģimnāzijas, ERIKO un CON BRIO no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas un CITRONIS no Cēsu Valsts ģimnāzijas.

 

Gita Janševica, Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles vadītāja ir gandarīta par skolēnu panākumiem: “Jauniešu atsaucība dalībai tirdziņā ir pierādījums viņu nopietnajai attieksmei pret savu darbu. Skolēni nepažēloja savu laiku un daudzi mēroja garu ceļu, lai nokļūtu Cēsīs. Īpašs prieks par skolotāju lielo atbalstu saviem audzēkņiem.” Viņa uzsver arī tirdziņa norises praktiskos ieguvumus: “Jaunajiem uzņēmējiem bija iespēja uzrunāt klientus, skaidrot savu izstrādājumu izcelsmi un jēgu. Arī pircēji ir ieguvēji – reti kur var iegādāties kvalitatīvus, oriģinālus produktus par tik saprātīgām cenām.”

 

Biedrība Junior Achievement – Latvija darbojas jau 16 gadus. Šo gadu laikā vairāk nekā 26 000 skolēni iesaistījušies SMF un ieguvuši praktiskas iemaņas uzņēmējdarbībai nākotnē. Biznesa augstskolas Turība un JAL sadarbojas jau vairākus gadus. Kopīgiem spēkiem tapusi grāmata Biznesa ekonomiskie pamati, piedāvāta iespēja 5 labākajiem Skolēnu mācību firmu dalībniekiem studēt Biznesa augstskolā Turība budžeta vietās, un realizēti citi vērtīgi projekti.

 

Kontakti plašākai informācijai:

inese.blaune@turiba.lv

Tālr.: 2 6196529

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv