Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 1.aprīlis   Vārda dienu svin: Dagnis, Dagne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 13.decembris  


„TĪGERI” cīnās Eiropā

13.decembrī pēc Čehijas JKA un tā vadītāja Karela Strnada ielūguma, karate cīņu kluba „TĪĢERI” komanda (6 meitenes un 1 puisis) bija ieradusies uz ikgadējo starptautisko „Sv. Nikolas Cup 2008”.

 

Sacensībās piedalījās 140 jaunie karatisti no 11 klubiem. Cīņas noritēja uz trim laukumiem vienlaicīgi. Pirmās cīņu uzsāka meitenes/kadetes 16-18 g. Maira Krustiņa uzvarot 2 cīņās un zaudējot 2 cīņās ieņēma 5.vietu, bet Diāna Jēgere uzvarot 3 cīņās un zaudējot 2 cīņās spēja izcīnīt 3.vietu. Cīņas noritēja ļoti spraigi, praktiski visas cīņas beidzās pēc papildus laika, t.i., 2*2 minūtes, tas prasīja no sportistēm lielu spēka mobilizāciju un izturību. Nākošajam bija jāstartē vienam no vadošajam kluba sportistam Jānim Krustiņam. Pieļaujot rupjas stājas kļūdas disciplīnā kata, Jānis varēja sākt gatavoties nākošajai disciplīnai. Kumite cīņās 14-15g. Open laukumā izgāja 18 dalībnieki. Lieliskā tandēmā ar savu treneri (deva mutiskus padomus no malas) Jānis spēja pieveikt četrus pretiniekus (visas cīņas beidzās pēc papildus laika), izšķirošajā cīņā par pirmo vietu papildlaikā Jānis iesāka nesagatavotu uzbrukumu uz kuru pretinieks acīgi reaģēja un guva wazari, tas arī izšķīra cīņas likteni. Tālākajās divās cīņās pēc Brazīļu sistēmas Jānis cīnījās par otro vai trešo vietu, bet spēki bija galā, kaut arī turpmākās cīņas beidzās ar minimālu wazari pēc papildlaika. Kopvērtējumā Jānis Krustiņš izcīnīta 4.vieta, tā ir augsta vieta, jo pretinieki lielākā daļa bija gan garāki, gan stipri smagāki. Un nobeigumā laukumā izgāja mūsu gaidītākā kategorija meitenes 14-15g., kurā startēja 4 dalībnieces no TĪĢERIEM. Pirmajā disciplīnā kata, meitenes laikam bija pārgaidījušās savu startu (pēc 15-iem), nespēja koncentrēties un zaudēja, vispirms jau pašas sev. Disciplīnā kumite viss izmainījās, mūsu meitenes atbrīvojās un uzrādot labu cīņas sparu, tehniku, taktiku spēja pieveikt savas pretinieces. Signija Kopeika 1.vieta (pieveica visas pretinieces), Kitija Jurova 2.vieta (zaudēja tikai Signijai), Zane Zālīte 4.vieta un Rimma Ševčenko 6.vieta. Izcīnot trīs medaļas, sasitot divus degunus (brālis un māsa Krustiņi), noguruši, bet laimīgi varējām teikt lielu Paldies sacensību organizētājam Karelam Strnadam 6.dan JKA. Droši varam apgalvot, ka mūsu Līvu akvaparks ir labāks par Prāgas akvaparku, kuru izbaudījām dienu pirms sacensībām.

 

30.novembrī Priekuļu vidusskolā noritēja ikgadējās Karate Cīņu kluba „TĪĢERI” noslēguma sacensības, kurās tika izcīnītas ne tikai 30 medaļas un 15 kausi disciplīnās kata, kumite un džudo, bet arī saskaitīti punkti par aktivitātēm visa gada garumā un aktīvākais sportists savā vecuma grupā tika nominēts par 2008.gada Karate cīņu kluba „TĪĢERI” Čempionu. Cīņas bija spraigas un saistošas visās disciplīnās, notika visādi kuriozi, kad līderi nespēj koncentrēties un zaudē vājākam pretiniekam.

 

Par 2008.gada Karate cīņu kluba „TĪĢERI” Čempioniem kļuva:

10g. Jānis Štāls ; 11-12g. Līga Vilcāne ; 13-14g. Mārcis Urbāns ; 15+g. Jānis Krustiņš un meitenes 14+g. Signija Kopeika.

 

Treneris Artis LīviņšAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv