Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 13.decembris  


Viduslaiku pils apskate uz slēpēm

Cēsu pils komplekss sadarbībā ar aktīvā tūrisma centru „Eži”,  šoziem ir pārvērties par ziemas sporta veidu paradīzi.

Skvērā pie pils ir ne vien slīpākā slidotava Latvijā, bet arī pils dārzs ir pārvērties par distanču slēpošanas vietu. Katru dienu izņemot pirmdienu, ja vien ir atbilstoši laika apstākļi, lieli un mazi var nākt uz pils dārzu un apgūt pirmās iemaņas slēpošanā pa slēpošanas trasi, kas aizvijas pa pils dārzu gar viduslaiku pils mūriem. Šī ir arī lieliska vieta pašā pilsētas centrā, kur organizēt fizkultūras stundas pirmo slēpošanas iemaņu apguvei.

Īpašas cenas ieejas biļetēm pils kompleksā būs tiem, kas slēpošanas inventārs būs īrēts „Ežu” nomā:
- darba dienās 1,00Ls pieaugušajiem un 0,50Ls skolēniem, studentiem, pensionāriem
-  brīvdienās 1,50Ls pieaugušajiem un 0,70Ls skolēniem, studentiem, pensionāriem.
Cenā iekļauta neierobežota ilguma slēpošana pils dārzā pils kompleksa darba laikā konkrētajā dienā, viduslaiku pils apskate, uzkāpšana viduslaiku pils Rietumu tornī lukturīšu gaismā, Izstāžu nama ekspozīciju apskate un muzeja ekspozīciju apskate.

Slēpes ir izīrējamas turpat, kur slidas - pils priekšā pie slidotavas - „Ežu” nomā. Tie, kas dosies slēpot uz pils dārzu – inventāra nomai saņems atlaides! Slēpošans komplekts (slēpes, zābaki un nūjas) tikai 1,50Ls darba dienās un 3.00Ls brīvdienās.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv