Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 13.decembris  


Pirmo reizi Cēsīs notiks iepirkšanās pasākums "Andele"

Sestdien, 15.decembrī t/c „Globuss” no plkst. 11:00 līdz 16:00 noritēs pirmā „Andele” Cēsīs. „Andele” ir iepirkšanās pasākums, par kura dalībnieku var kļūt ikviens interesents, kas vēlas par labām cenām izpārdot apģērbus, apavus un aksesuārus no sava drēbju skapja. Savukārt „Andeles” apmeklētājiem pasākums sniedz lielisku iespēja papildināt garderobi ar īpašiem atradumiem par ļoti izdevīgām cenām.

Dažkārt gadās, ka jaunie pirkumi gluži kā no veikala plaukta nonāk stāvēšanai skapī. Reizēm tie nav īstajā izmērā vai krāsā, reizēm par avangardisku vai tieši otrādi – vienkāršu. Taču kādai citai tas var būt lielisks garderobes papildinājums. Tieši tādēļ Rīgā, Liepājā, Valmierā un tagad arī Cēsīs tiek organizēta „Andele”.

Ikviens ir laipni aicināts piedalīties, pārdodot apģērbu un aksesuārus vai vienkārši iepērkoties. Dalības maksa pārdod gribētājiem – 4 LVL, pasākuma apmeklētājiem – bez maksas.

Vairāk informāciju meklē: www.globusscentrs.lv .

Informāciju sagatavoja:

Līga Deksne
TC "Globuss" vadītāja
Tālr.: 67974575
Mob.tālr.:29880512
Fakss: 67974538
www.globusscentrs.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv