Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 13.decembris  


Katlu mājas modernizācija gandrīz pabeigta

 

Projekta „Atjaunojamo energoresursu siltumavota līdz 8MW jaunbūve Rūpniecības ielā 13a, Cēsīs, Cēsu novadā” Nr.PCS/3.5.2.1.0/10/02/015 ietvaros 29.02.2012. tika noslēgts līgums ar AB „Axis Industries” par tehniskā projekta izstrādes, autoruzraudzības un būvdarbu veikšanu, iekārtu iegādi un uzstādīšanu par kopējo summu (bez PVN) LVL 1 907 500,00.

Līdz 12.12.2012. faktiskie katlu mājas būvdarbi ir paveikti ~85% apmērā – ir samontētas būvkonstrukcijas, ir izvietotas katlu iekārtas, samontētas to apsaistes un savienotas tās vienotā kaskādes sistēmā. Pašlaik notiek priekškurtuvju žāvēšanas procedūras, cauruļvadu izolēšanas darbi, vadības un automatizācijas izbūves nobeiguma darbi. Ugunsdzēsības sistēma, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas izbūve ir pilnībā pabeigta. Turpinās darbi pie apdares darbu veikšanas. Drīzumā uzsāks vājstrāvas un ventilācijas sistēmu izbūvi.

Katlu māju ekspluatācijā plānots nodot 2013.gada I. ceturksnī.

Projekta mērķis ir paaugstināt siltumapgādes sistēmu energoefektivitāti: paaugstināt energoefektivitāti siltumavotos, tai skaitā samazināt CO2 saturu kurināmajā, līdz ar to nodrošinot Cēsu pilsētas siltumapgādes sistēmu atbilstību Eiropas Savienības vides aizsardzības prasībām, kā arī paaugstināt Cēsu pilsētas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, attīstot videi draudzīgas infrastruktūras pieejamību visā pašvaldības teritorijā.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds.

 

 

.

 

Sagatavoja:

SIA „Cēsu siltumtīkli”

Tālr. 64107391

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv