Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 14.janvāris  


Cēsu pilsētas dome finansē Viestura ielas daudzstāvu mājas labiekārtojuma projektu

Cēsu pilsētas Viestura ielas daudzstāvu māju iedzīvotāji ir saņēmuši kvartāla Labiekārtošanas projektu, kura izstrādi pilnībā finansēja Cēsu pilsētas Dome.

 

 

Kā stāsta Cēsu pilsētas Domes Ainavu arhitekts Jānis Sirlaks, šī kvartāla māju pārstāvji bija ļoti aktīvi gan konsultāciju, gan dažādu viedokļu izzināšanā, tāpēc Dome šādā veidā nolēma viņus atbalstīt: „Šis projekts atvieglo pašu māju iedzīvotāju ideju saskaņošanu, jo pēc ilgām diskusijām gan pie Domes vadības, gan pašiem savā starpā, ir rasts vienots risinājums - ieteikumi labākam iekārtojumam.”

 

Labiekārtojuma projekts ir ieteikumu kopums par to, kā labāk izvietot dažādus objektus un apstādījumus šajā kvartālā tā, lai tie savā starpā netraucē un ir vizuāli pievilcīgi.

 

Projektā ir risinātas vairākas lietas: transporta kustības organizēšana, apstādījumu veidošana, autostāvvietu un gājēju celiņa izvietojums, arī apgaismojuma, bērnu rotaļu laukuma un veļas žāvētavas izvietojums. Ietverti ieteikumi arī par dažādu nelielo objektu (soliņu, atkritumu tvertņu, laternu, rotaļu ierīču u.c.) grafisko izskatu, izmēru un izvietojumu. Projektā izvirzīti priekšlikumi par vēlamāko augu un zāliena izvēli, kā arī aprakstīta to kopšana.

 

Labiekārtošanas projektu izstrādāja SIA „Vidzemes mērnieks” ainavu arhitekte Lauma Sīle, kopā tas izmaksāja aptuveni 800 Ls.

 

J.Sirlaks uzsver, ka Dome šādā veidā atbalstīja pilsētas iedzīvotājus, jo viņi bijuši ļoti aktīvi, lai gan šī kvartāla daudzstāvu mājām ir savs apsaimniekotājs – SIA ‘CDzP”, tagad iedzīvotāji var vadīties pēc šī projekta un izlemt, ko īstenot, ko nē.  

 

Labiekārtojuma projekts veidots teritorijai starp Viestura, Turaidas, Siltumnīcas ielu un blakusesošiem zemes gabaliem ir izstrādāts saskaņā ar Cēsu pilsētas Domes Labiekārtojuma plānošanas uzdevumu „Viestura ielas daudzstāvu mājas kvartālam” un citiem LR likumiem un noteikumiem.

CĒSIS – PILSĒTA, KAS RISINA

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

Tālr. 4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv