Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 14.janvāris  


Tiekas Cēsu novada Apvienošanas vadības grupa un grupu dalībnieki

Šodien, 15. janvārī uz tikšanos Cēsu pilsētas Domē sanāks topošā Cēsu novada apvienošanas projekta Vadības grupa, kuru veido visu to pašvaldību vadītāji, kas pieņēmuši lēmumu par iekļaušanos Cēsu novadā.  

 

Vadības grupa, kuras sastāvā ir Cēsu pilsētas, Drustu, Dzērbenes, Kaives, Liepas, Mārsnēnu, Nītaures, Skujenes, Taurenes, Vaives, Veselavas un Zaubes pagasta pašvaldību vadītāji, otrdien lems par Apvienošanās projekta budžeta sadali darba grupu vajadzībām, un tikšanās laikā Vadības grupa pieņems arī kopsapulces lēmumu par Veselavas pagasta iekļaušanu Cēsu novada sastāvā, līdz ar to visām augstāk minētajām pašvaldībām vienlaicīgi būs iespēja pretendēt uz valsts piešķirto mērķdotāciju 200 000 LVL apmērā.

 

Kā stāsta Cēsu pilsētas Domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs Armīns Seņkāns, viens no mērķiem, kur Cēsu pilsētas Dome plāno izlietot šo mērķdotāciju, ir Cēsu pilsētas Rožu laukuma rekonstrukcijai, kas paredzēta jau šogad.

 

Savukārt, trešdien, 16. janvārī, kopā sanāks topošā Cēsu novada Darba grupas, lai izvirzītu katras grupas vadītāju un vienotos par darba uzsākšanu.

 

Pašlaik izveidotas 13 darba grupas:

 1. Izglītības darba grupa
 2. Kultūras, bibliotēku, muzeju darba grupa
 3. Sociālā nodrošināšana, veselības aizsardzība
 4. Autoceļu, satiksmes, pārvadājumu darba grupa
 5. Komunālās saimniecības darba grupa
 6. Budžeta, grāmatvedības darba grupa
 7. Vadības, pārvaldes, IT darba grupa
 8. NĪ, dabas resursu, vides darba grupa
 9. Tūrisma darba grupa
 10. Telpiskās plānošanas un uzņēmējdarbības darba grupa
 11. Bāriņtiesas darba grupa
 12. Civilās aizsardzības un drošības darba grupa
 13. Dzimtsarakstu darba gtupa

 

Līdz šim visas iepriekš minētās pašvaldības ir iesniegušas priekšlikumus par Dara grupu dalībniekiem, kas pārstāv visus šos pagastus. Darba grupas izstrādās dažādus iespējamos pārvaldes modeļus dažādās nozarēs un iesniegs tos izskatīšanai Vadības grupai.

 

 

Jau ziņots, ka 2007.gada 4. septembrī LR Ministru kabineta sēdē lēma par plānotā Cēsu novada izveidošanu, iekļaujot tajā Cēsu pilsētu, Amatas novadu un Vaives, Veselavas, Nītaures, Zaubes, Kaives, Taurenes, Skujenes, Dzērbenes, Drustu, Liepas un Mārsnēnu pagastus. Līdz šim lēmumus par pievienošanos Cēsu novadam ir pieņēmušas visas minētās pašvaldības, izņemot Amatas novadu. Kā arī, pirmā topošā Cēsu novada Apvienošanas Vadības grupas kopsapulce notika š.g. 8.janvārī.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

Tālr. 4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv