Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 5.augusts   Vārda dienu svin: Osvalds, Arvils
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 14.februāris  


Cēsu pilsētas dome uzsākusi īstenot demonstrācijas projektu „Cēsu pilsētas nodarbinātības stratēģijas izstrāde”

Cēsu pilsētas dome uzsākusi īstenot demonstrācijas projektu „Cēsu pilsētas nodarbinātības stratēģijas izstrāde” Nacionālās programmas projekta Nr.VPD1/ESF/NVA/04/NP/3.1.4/0001/0003 “Latvijas pašvaldību nu Latvijas Pašvaldību savienības kapacitātes stiprināšana” ietvaros

 

 

Latvijas Pašvaldību savienība un Cēsu pilsētas dome Nacionālās programmas projekta Nr.VPD1/ESF/NVA/04/NP/3.1.4/0001/0003 “Latvijas pašvaldību nu Latvijas Pašvaldību savienības kapacitātes stiprināšana” ietvaros 2005.gada 25.novembrī noslēdza Vienošanos par demonstrācijas projekta īstenošanu Vidzemes plānošanas reģionā un Cēsu pilsētas nodarbinātības stratēģijas izstrādi.

Pilotprojekta finansējums ir Ls 7850,-, t.sk., Ls 5887,50 Eiropas Sociālais fonds, Ls 1962,50 valsts budžets.

Pilotprojekta  īstenošanas  laiks no 2005.gada 25.novembra līdz 2006.gada 30.oktobrim.

Plānots, ka Nodarbinātības stratēģija un tās realizācija veicinās un nostiprinās vietējās sabiedrības dažādo interešu grupu sadarbību un partnerību ar mērķi veicināt vietējo sociāli ekonomisko attīstību, mazinot sociālo atstumtību un diskrimināciju, darbaspēka aizplūšanu, rosinot un veicinot vietējos iedzīvotājus uzsākt mazo un vidējo uzņēmējdarbību, veidojot pievilcīgu infrastruktūru un vidi kā investoriem tā iedzīvotājiem, kuri vēlētos pārcelties uz dzīvi konkrētajā pašvaldībā.

Cēsu pilsētas domē ir izveidota Nodarbinātības stratēģijas darba grupa, kurā iekļauti nodarbinātības un uzņēmējdarbības veicināšanā ieinteresēto pušu pārstāvji (Cēsu pilsētas domes darbinieki, Cēsu pilsētas domes deputāts, Nodarbinātības valsts aģentūras Cēsu filiāles vadītāja, uzņēmēji, arodbiedrības pārstāve, Profesionālās karjeras izvēles valsts aģentūras Cēsu nodaļas vadītāja, darba devēju pārstāve). 2006.gadā notikušas 3 darba grupas sanāksmes, kurās tika izvērtēta esošā informācija par darba tirgu un tika lemts kāda veida informācija nepieciešama sekmīgai Nodarbinātības stratēģijas izstrādei, tika noteikti turpmākie soļi stratēģijas perspektīvas izstrādei, kā arī tika apspriesti jautājumi par diskusiju semināru organizēšanu. Plānots, ka projekta ietvaros tiks organizēti diskusiju semināri par nodarbinātības jautājumiem dažādām mērķauditorijām: darba devējiem, skolniekiem, skolnieku vecākiem, izglītības darbiniekiem u.c., kā arī tiks veikta studentu un darba devēju aptauja.

Nākošā darba grupas sanāksme notiks 17.02.2006. plkst.13.00.

 

 

Informāciju sagatavoja:

pilotprojekta koordinatore Laine Zālīte

laine.zalite@dome.cesis.lv

tel.4127743Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv