Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 30.maijs   Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 14.februāris  


Vidzemes kamerorķestris sniegs labdarības koncertu Cēsu pansionātā

Februāra mēnesi Vidzemes kamerorķestris iesāk ar labdarība koncertu un sniedz iespēju mūziku baudīt sabiedrības daļai, kas nevar apmeklēt lielos koncertus vai pasākumus.

 

14. februārī plkst. 16.00 Vidzemes kamerorķestris sniegs labdarības koncertu Cēsu pansionātā „Cīrulīši”

 

Vidzemes kamerorķestris pastāvīgi uzstājas visā Latvijā, atskatoties uz pagājušo 2008. gadu, aktivitāšu amplitūda ir plaša un daudzveidīga - Starptautiskā ziemas mūzikas festivāla ietvaros koncerts „Vidzemes jaunie talanti”, Dailes teātra festivāla ietvaros „Mūzika no Dailes teātra izrādēm” sadarbībā ar Siguldas Domi, sadarbībā ar „Latvijas koncerti” K.V.Gluks opera "Ķīnietes", garīgās mūzikas koncerts Cēsu mūzikas un mākslas festivāla ietvaros, A.Eniņa leļļu opera "Ziemas pasaka" sadarbībā ar „Latvijas koncerti” un Liepājas ceļojošo leļļu teātri,

 arī labdarības koncerti - Mālpilī, Ungurmuižā "Galantā Vīne" un Šūbertiāde, Alūksnes kultūras centrā koncerts „Vidzemes jaunie talanti”.

 

Vidzemes kamerorķestris dibināts 1981. gadā. Orķestra mūziķi atbilstoši sava kolektīva nosaukumam pārstāv visu Vidzemes novadu. Tie ir pedagogi no Cēsu, Valmieras, Limbažu, Mazsalacas, Jaunpiebalgas, Ērgļu, Gulbenes un Līgatnes mūzikas skolām, kā arī Cēsu mūzikas skolas un mūzikas vidusskolas audzēkņi un absolventi.

Par Vidzemes kamerorķestra daudzpusību liecina dažādie mūzikas žanri, kuriem orķestris pievēršas savas darbības ietvaros. Starp tiem ir operu un baletu mūzikas atskaņojumi, orķestra repertuārā ir baroka, klasicisma un romantisma laikmeta mūzika un latviešu komponistu skaņdarbi.

Kopš 1995.gada Vidzemes kamerorķestri veiksmīgi vada diriģents Andris Veismanis.

 

25. martā Vidzemes kamerorķestris muzicēs Cēsu Sv. Jāņa baznīcā.

 

Informācija par Vidzemes kamerorķestri atrodama mājas lapā www.kulturcentrs.lv

 

 

Informācija sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

E – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv