Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 14.februāris  


14.februārī kustību izrāde „Vīzija par karali Līru”

Sestdien,14. februārī plkst. 17.00 iespēja no jauna noskatīties Cēsu teātra jauniešu veidoto kustību izrādi “Vīzija par Karali Līru” pēc V.Šekspīra darba motīviem.

 

Izrāde „Vīzija par karali Līru” iestudēta 2007. gadā, veidota kā kustību teātris, izmantojot latviešu mūzikas komponistu (A. Maskats, I.Kalniņš) darbus, mūsdienīgi interpretētā skatuviskā versija tapusi režisora Jura Feldmaņa vadībā.

 

Starpvalstu sadraudzības projekta ietvaros tā ir izrādīta Cēsu sadraudzības pilsētā Ahimā, Vācijā, piesaistot starptautisku jauniešu auditoriju, bet 2008. gada martā, Cēsu teātra jauniešu studija ar šo izrādi startēja Cēsu rajona amatierteātru skatē „Dzīvā afiša”.

 

Joprojām aktuāla tēma sabiedrībā - ģimenes attiecību problēmas cieši saistītas ar sabiedriskām un politiskām problēmām. Izrāde tiek veidota ne kā personību konflikts, bet gan kā mūsos esošu kaislību, iegribu, vājību un rakstura stingrības sadursmju spēle. Labā un sliktā pretstats.

 

Izrāde interesanta ar tēlojošo aktieru vizuālo spilgto noformējumu un kustību interpretācijām.

 

Biļetes cena: Ls 1, -

(pensionāriem: 0,50)

 

 

Informācija sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras centra reklāmas speciāliste

Tel. 64122431

e – pasts: daiga@kulturcentrs.lv

www.kulturcentrs.lv

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv