Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 14.februāris  


Svarīga ziņa topošo pirmklasnieku vecākiem!

 

Ar 2012.gada 14.februāri Cēsu novada izglītības iestādēs ir uzsākta iesniegumu pieņemšana bērnu uzņemšanai mācībām 1.klasē. Ar Cēsu novada domes 20.janvāra lēmumu tika noteikts, ka Cēsu 1.pamatskolā ir ne vairāk kā divi klašu komplekti; Cēsu 2.pamatskolā ir ne vairāk kā divi klašu komplekti; Cēsu pilsētas pamatskolā ir ne vairāk kā trīs klašu komplekti; Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolā - viens klašu komplekts; Līvu pamatskolā - viens klašu komplekts; Rāmuļu pamatskolā - viens klašu komplekts. Ar šo pašu lēmumu noteikts, ka klašu komplekts var tikt veidots, ja Cēsu 1.pamatskolas, Cēsu 2.pamatskolas, Cēsu pilsētas pamatskolas un Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskolas pirmajā klasē ir vismaz 20 skolēni.

 

Lolita Kokina

Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv