Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 14.februāris  


Izsludināts Cēsu novada kultūras projektu konkurss

Lai atbalstītu radošas idejas kultūras jomā un veicinātu iniciatīvu darboties, Cēsu novadā tiek izsludināts ikgadējais kultūras projektu konkurss, kuru organizē un administrē pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”. Projektu pieteikumi iesniedzami „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrā” līdz šī gada 8.martam.

 

Projektu konkursa mērķis ir veicināt kultūras nozares attīstību, kultūras norišu daudzveidību un kvalitāti Cēsu novadā, kultūras vērtību izplatīšanu un pieejamību plašai sabiedrībai.

 

Konkursā var piedalīties ikviens, kurš ar radošu jaunrades procesu vēlas sniegt ieguldījumu Cēsu novada kultūras dzīves bagātināšanā un kultūras tūrisma attīstībā. Šogad Cēsu novada domes piešķirtais konkursa finansējums ir 6000 Ls. Konkursa pretendenti var saņemt līdz 70% no iesniegtā projekta kopējā finansējuma apjoma, kas nebūs mazāks par 70 Ls un lielāks par 600 Ls.

 

Projektu atbalstīšanas kritēriji ir aktualitāte, oriģinalitāte, skaidri definēti mērķi, ieguldījums Cēsu novada kultūrvides attīstībā un projekta tāmes pamatotība, kā arī projektu rezultātu pieejamība plašai mērķauditorijai.

 

Iesniegtos projektus izvērtēs un apstiprinās pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” izveidota konkursa vērtēšanas komisija.

 

Informācija par projektu konkursu – nolikums un pieteikuma veidlapas pieejamas „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrā” (Baznīcas laukumā 1, Cēsīs), tālr. 64127755, kā arī interneta lapā www.cesis.lv sadaļā „Kultūra”. Projektu pieteikumi iesniedzami „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrā” līdz šī gada 8.martam.

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Reklāmas speciāliste

Tālr. 641 22922

e- pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv