Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 6.augusts   Vārda dienu svin: Askolds, Aisma
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 14.marts  


SIA „Vinda” veiksmes stāsts

   Piektdien 11.martā pašvaldības ūdenssaimniecības uzņēmums „Vinda” rīkoju starptautisku konferenci par Ziemeļvalstu finansiālo ieguldījumu infrastruktūras attīstības projektos. „Vinda” noslēdza Latvijā pirmo sadarbības līgumu ar Ziemeļvalstu vides finanšu korporāciju ( NEFCO). Tā ietvaros ir uzbūvētas attīrīšanas iekārtas, ūdens atdzelžotava, veikta uzņēmuma modernizācija, un, kas svarīgi, „Vinda” noteiktajos termiņos atmaksāja NEFCO aizdevumu un izpildīja visas līguma saistības. Tāpēc, atklājot konferenci,  SIA  „Vinda” valdes priekšsēdētājs Varis Ādamsons varēja teikt – „ Pēdējā laikā Latvijā vairāk ierasts runāt par to, kas nav izdarīts vai izdarīts slikti. Man ir prieks atklāt konferenci, kurā runāsim par to, kas ir paveikts un paveikts labi.” 

  Konferencē piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis. Savā uzrunā viņš uzteica Ziemeļvalstu lielo ieguldījumu Latvijas ūdenssaimniecības sakārtošanā, attīrīšanas iekārtu būvniecībā. Tas bija kopīgs darbs, lai pasargātu Baltijas jūru no piesārņojuma. Ministrs atzīmēja to, ka sadarbības projektu īstenošana bija ļoti laba skola Latvijas speciālistiem un pateicoties šai pieredzei mūsu valstī tagad ir  moderni, labi pārvaldīti un atraktīvi ūdenssaimniecības uzņēmumi. Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders pateicās „Vinda” kolektīvam un sadarbības partneriem par paveikto Cēsu ūdenssaimniecības attīstībā. Viņš akcentēja „Vindas”  pakalpojumu kvalitāti un prasmi uzklausīt klientus, ko novērtē arī novada iedzīvotāji.

  Ziemeļvalstu partneri ar smaidu atcerējās pirmos braucienus uz Latviju un Cēsīm pirms 20 gadiem. Dažam pat bija jāizprasa sievas atļauja, lai dotos uz šo tolaik nevienam nezināmo zemi. Viņi atzīmēja lielās pārvērtības, ko Latvija piedzīvojusi 20 gados un piezīmēja, ka pirmo reizi uz Cēsīm brauca ar lielām bažām, bet tagad to dara ar prieku.

Attēlā: Konferences darbā piedalījās SIA „Vinda” valdes priekšsēdētājs Varis Ādamsons ( no labās), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Valsts sekretāra vietniece- Investīciju departamenta direktore Vija Gēme, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders.  

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālistsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv