Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 14.marts  


Sniegs kūst, netīrumi top redzami, Lielā talka tuvojas

21. aprīlī notiks tradicionālā „Lielā talka”. Arī Cēsu novada pašvaldība atbalstīs talku un aktīvi piedalīsies. Pašreiz notiek talkas vietu apzināšana, apskate un veicamo darbu novērtējums.

Lielās talkas ietvaros šogad  īpaši tiek uzsvērts ūdens un rūpes par tā tīrību, tādēļ Cēsīs un Vaives pagastā būs vairākas talkas vietas, kurās sakopsim upīšu krastus, atbrīvosim tos no sakritušiem kokiem, saaugušiem krūmiem, savāksim atkritumus. Pilsētas teritorijā vairākos posmos paredzēts sakopt Pirtsupītes un Vinterupītes krastus, vairākus dīķus, gravas un citas publiski pieejamas vietas. Vaives pagastā kopšanas darbi notiks pie Dāvida avotiem, Vaives upē un citur. Talkotājiem, kas nāks palīgā upīšu kopšanas darbos, nepieciešams piemērots apģērbs un apavi. Katram talciniekam nepieciešami darba cimdi.

Tāpat kā katru gadu, savāksim arī piemēslotās vietas, diemžēl tādu pilsētā vēl ir daudz. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad talkas maisi būs īpaši marķēti, tos varēs saņemt pirms talkas un izmantot atkritumu savākšanai pieteiktajās talkas vietās. Maisi izmantojami tikai talkas vietu atkritumu savākšanai, tie tiks aizvesti uz poligonu uzreiz pēc darbu veikšanas.

Daži aktīvākie talkas atbalstītāji jau ir izteikuši vēlmi piedalīties un ieteikuši vietas, kuras nepieciešams sakopt. Aicinu Cēsu novada iedzīvotājus, uzņēmumus un citus talkas atbalstītājus pieteikties talkai, zvanot pa tel. 64161800 uz Iedzīvotāju apkalpošanas centru, vai talkas koordinatorei Dacei Laivai pa tel. 64127538.

 

Informāciju sagatavoja

Dace Laiva

Cēsu novada pašvaldības Ainavu arhitekte, Lielās talkas koordinatore

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv