Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 14.aprīlis  


Vidzemes kamerorķestris muzicēs Cēsīs 19.aprīlī!

Sestdien, 2008.gada 19.aprīlī plkst.19.00 Cēsu Kultūras centrā būs iespēja noklausīties un izbaudīt neaizmirstamu un interesantu koncertu klavierēm ar orķestri, Vidzemes kamerorķestra izpildījumā, lieliskā diriģenta Andra Veismaņa vadībā. Programmā Mocarta un Bēthovena mūzika. Piedalās solisti – Ilze Mazkalne, Anete Suharževska un Tomass Kozlovskis.

Šobrīd Vidzemes kamerorķestra sastāvā ir 21 dalībnieks, kas atbilstoši orķestra nosaukumam pārstāv visu Vidzemes novadu. Kamerorķestrī muzicē ne tikai pedagogi, bet arī audzēkņi - Cēsu mūzikas skolas audzēkņi un absolventi. Vidzemes kamerorķestris šogad lieliski muzicējis gan Rīgā, LU aulā kora „Balsis” jubilejas koncertā, gan Siguldā, koncertzālē „Baltais flīģelis”, kur uzstājās kopā ar solistiem D.Krenbergu, M.Kūli, E.Martinsoni, B.Berķi. Vidzemes kamerorķestris ir atvērts interesantiem sadarbības projektiem un vēlas sniegt emocionālu baudījumu, sākot ar klasisko un beidzot ar mūsdienu mūziku, jebkura vecuma klausītājam.

Diriģents Andris Veismanis - uzskatīts par vienu no labākajiem senās mūzikas interpretiem Latvijā. Par iestudējumiem Latvijas Nacionālajā operā, Tallinā un Maskavas Lielajā teātrī ir vairākkārt ļoti atzinīgi novērts vietējā un ārzemju presē, vairākkārt ieguvis Lielās Mūzikas balvu, šogad ir LMB 2007 nominants par izcilu individuālu sniegumu Latvijā. Diriģents A.Veismanis vēl arvien ir bagāts jaukām idejām par Vidzemes kamerorķestra repertuāra un koncertdarbības paplašināšanu ne tikai popularizējot Cēsis un Vidzemi, bet arī bagātinot Latvijas kultūras mantojumu.

Koncertu atbalsta Cēsu dome un Latvijas Republikas kultūras ministrija.

Ilze Mazkalne - pianiste, Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas klavierspēles nodaļas vadītāja un pedagoģe.

Anete Suharževska – jaunā, talantīgā soliste, Cēsu 1. pamatskolas skolniece.

Tomass Kozlovskis – jaunais pianists, A. Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēknis, starptautisku konkursu laureāts.

Tiekamies koncertā!!

Biļetes cena 2 un 3 Ls.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Ilze Ciparsone

Cēsu Kultūras centrs

Tel. 26712094

E-pasts : info@kulturcentrs.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv