Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 22.februāris   Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 14.aprīlis  


Cēsu Tūrisma informācijas centram 10 gadi

2008.gada aprīlī Cēsu Tūrisma informācijas centrs (TIC) atzīmē 10 gadu jubileju. Tās ietvaros aprīlī un maijā tūrisma informācijas centrā iekārtota izstāde, kurā aplūkojami visi pastāvēšanas laikā izdotie tūrisma materiāli.

 

Dzimšanas dienas svinības kulmināciju sasniegs 17. maijā, kad ar aizraujošu Muzeja nakts programmu tiks atklāta 2008. gada tūrisma sezona.

 

Tāpat Cēsu TIC 10 gadu jubilejas gads īpašs arī ar to, ka augustā tas pārcelsies uz jaunām Apmeklētāju centra telpām Cēsu Viduslaiku pils kompleksa teritorijā. „Jaunajā centrā būs vairāk vietas un plašāki stendi, lai uzskatāmi izveidotu tūrisma materiālus un piedāvātu jaunus un oriģinālus suvenīrus. Arī TIC komanda būs plašāka, un esošajiem trim darbiniekiem piepulcēsies vēl vairāki tūrisma speciālisti”, stāsta Cēsu TIC vadītāja Liene Kiršteine.

 

Cēsu TIC sāka darboties 1998. gada aprīlī, un kopš tā laika tas kļuvis par svarīgu Cēsu pilsētas kartē, kur smelties idejas un gūt atbalstu ceļojumam pa Cēsīm, Cēsu rajonu un visu Latviju. Cēsu TIC ir viens no retajiem Latvijā, kas atbilst Latvijas Valsts Standartam par Tūrisma informācijas centriem. Paralēli tūrisma informācijai centrs sniedz ziņas par apmešanās, ēdināšanas un brīvā laika pavadīšanas iespējām rajonā un Latvijā. Tāpat iespējams iegādāties suvenīrus un izmantot internetu, kā arī reģistrēt velosipēdus.

 

Cēsnieki un pilsētas viesi detalizētu informāciju par tūrisma iespējām pilsētā un rajonā var iegūt arī TIC mājas lapā www.turisms.cesis.lv.

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Sala

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr.: 64127755

e-patsts: linda.sala@cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv