Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 14.aprīlis  


Vidzemes pārstāvis tūrisma konferencē Sanktpēterburgas Ermitāžā

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja galvenais speciālists un Vidzemes Augstskolas docētājs Dr.hist. Tālis Pumpuriņš no 5. līdz 9.aprīlim viesojās Sanktpēterburgā (Krievija), piedaloties Krievijas Valsts Ermitāžas Tūrisma un speciālo programmu sektora organizētajā IX Apaļā galda konferencē „Muzejs un „kultūras tūrisma” problēmas”.

 

Konferencē Tālis Pumpuriņš lasīja referātu „Krievijas vēstures atspulgi Cēsīs un tās apkārtnē:Tūristu piesaistes kultūrvēsturiskais potenciāls. Pieredze un iespējas”. Konferences dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar Ermitāžas jauno, moderno krātuvju kompleksu metro stacijas „Staraja Derevnja” apkārtnē un muzeja speciālistu darbu to veidojot par vienu no perspektīvākajiem Ermitāžas kolekciju apskates objektiem pilsētas iedzīvotājiem un tūristiem.

 

Komandējumu finansiāli atbalstīja Vidzemes augstskola.

 

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv