Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 14.maijs  


Uz semināru par Interešu izglītību pieteikušies gandrīz 70 dalībnieki

Divas dienas, 14. un 15.maijā, Cēsu Bērnu un jauniešu centrā „Spārni” notiks praktiskās nodarbības Interešu izglītības iestāžu direktoru semināra ietvaros, uz kurām pieteikušies gandrīz 70 dalībnieki, no tiem 59 speciālisti no Latvijas un deviņi papildus izglītības jomas speciālisti no Pleskavas (Krievijā).

 

Seminārs paredzēts kā papildinājums jau apgūtajām teorētiskajām lekcijām par interešu izglītības īstenošanu Latvijā, papildinot tās ar praktiskiem un veiksmīgiem dažādu iestāžu un valstu piemēriem.

 

Seminārs sākies jau plkst.11.00 ar Cēsu Bērnu un jauniešu interešu centra (CBJC) „Spārni” direktores Dzidras Matusēvičas uzrunu un referātu „CBJC vadības modelis, pieredze un stratēģija ilgtspējīgas interešu izglītības nodrošināšanā” un turpināsies ar Pleskavas kolēģu lasījumu par Papildizglītības sistēmas pielietošanu Pleskavas apgabalā. Tāpat semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar CBJC darba kvalitātes sistēmu un pasākumiem interešu izglītības pedagogu kompetenču pilnveidošanā.

 

Dz.Matusēviča stāsta, ka seminārā ļoti noderīga un aizraujoša būs lekcija par Informācijas tehnoloģiju pielietojuma iespējām interešu izglītības iestādē.

 

Semināra dalībnieki viesosies Cēsu jauniešu Fonoklubā, Cēsu pilsētas Jauniešu domē, savukārt pirmās dienas noslēgumā apmeklēs CBJC mācību gada noslēguma pasākumu a/s CATA kultūras namā.

 

Semināra otrās dienas aktivitātes, galvenokārt, būs vērstas uz praktisko zināšanu apguvi un teorētisko zināšanu nostiprināšanu praksē, kā arī, semināra dalībnieki dosies ekskursijā pa Cēsīm, iepazīsies ar CBJC telpām un tiksies ar Centra pedagogiem.

 

Savukārt vēlāk semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt par metodiskā darba organizāciju un prioritātēm CBJC un aktivitātēm jauniešu līdzdalības un iniciatīvu veicināšanā. Vēlāk paredzēta savstarpēja diskusija un semināra izvērtējums.

 

Semināra norises vieta: Cēsu Bērnu un jauniešu interešu centrā „Spārni” Bērzaines ielā 4, Cēsīs, 14.,15.maijs.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv