Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 14.maijs  


Apstiprina Cēsu Kultūras un Tūrisma centra vadītāju


 

Domes sēdē 13.maijā Cēsu novada domes deputāti vienbalsīgi par pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” direktori apstiprināja Jolantu Sausiņu.

 

Jau ziņots, ka no šī gada 1.aprīļa darbību sāka pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, kas tika izveidots apvienojot Cēsu Kultūras centru un Vidzemes Vēstures un Tūrisma centru. Cēsu novada pašvaldība šī gada martā uz jaunās aģentūras direktora vakanci izsludināja konkursu, kurā pieteicās 15 pretendenti no Tukuma, Valmieras, Siguldas, Amatas novada, Rīgas, Rēzeknes un Cēsu novada. Konkurss noritēja divās kārtās un uz otro kārtu tika uzaicināti četri pretendenti, no kuriem par atbilstošāko konkursa atlases komisija atzina līdzšinējo pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” direktori Jolantu Sausiņu. J.Sausiņa aģentūru vadīja kopš 2006.gada.

 

Deputāti domes sēdē uzklausīja Jolantas Sausiņas prezentāciju par Cēsu Kultūras un Tūrisma centra attīstību un darbību turpmākajiem pieciem gadiem. Kā vienu no mērķiem aģentūras direktore izvirzīja sabalansētu kultūras un tūrisma jomu attīstību, padarot Cēsis un apkārtni par kultūras tūrisma centru, kurā iespējams baudīt gan profesionālo, gan amatiermākslu un tūristiem aizraujoši pavadīt Cēsu apkārtnē vairāk kā divas dienas. Tāpēc aģentūras uzdevums būs veicināt uzņēmēju sadarbību, radot kopējus piedāvājumus, kas pievilcīgi gan vietējiem, gan ārvalstu tūristiem un dod iespēju cēsniekiem aktīvi un interesanti pavadīt brīvdienas un baudīt mākslu tepat savā pilsētā.

 

Jau ziņots, ka Cēsu kultūras un tūrisma nozares iestāžu apvienošana tika veikta, ņemot vērā kultūras tūrisma kā ekonomikas nozares nozīmīgumu Cēsu novadā un lai  nodrošinātu kultūras un tūrisma iestāžu optimizāciju, apvienotu resursus, ar mērķi nodrošināt perspektīvu, kompaktu, profesionālu un mūsdienīgu kultūras un tūrisma nozares attīstību, kā arī, lai efektīvi izmantotu pašvaldības finanšu līdzekļus, novērstu iestāžu funkciju pārklāšanos un stiprinātu konkurētspēju.

 

Ar domes lēmumu Jolanta Sausiņa pašvaldības aģentūras  Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” direktores amatā apstiprināta uz pieciem gadiem.

 

Aģentūras direktorei būs iespēja uzsākt jaunas iestādes darbību un, izveidojot efektīvu sistēmu,  rūpēties, lai Cēsis, kas jau izsenis ir tradīcijām bagāta kultūras pilsēta, pildītu savu misiju gan vēstures mantojuma saglabāšanā, gan iedzīvotājiem bagātīga kultūras piedāvājuma un līdzdalības nodrošināšanā, gan arī būtu pievilcīgs tūristu galamērķis.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

Tālrunis 64121677; 26469249

e-pasts ieva.karlsberga[at]dome.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv