Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 14.jūnijs  


Cēsīs tiek uzsākts projekts „Pirmais solis”.

Cēsis

Projekta pirmais solis mērķi ir Veidot labvēlīgus apstākļus uzņēmējdarbības attīstībai un veicināt uzņēmējdarbības jaunradi Cēsīs un Cēsu rajonā.

            Projekts „Inovāciju aplis” vienlaikus notiek Latvijā, Lietuvā, Polijā, Norvēģijā un Krievijā. Projektu atbalsta Cēsu rajona padome, Cēsu dome un Eiropas Savienības programma INTERREG IIIB.

            Projekta „Pirmais solis” ietvaros ikvienam Cēsniekam ir iespēja saņemt konsultācijas par uzņēmējdarbības uzsākšanai, attīstīšanu un finansu iespējām.Uz konsultācijām aicināti visi interesenti un uzņēmēji sākot 16 gadu vecumu. Konsultāciju laikā iespējams iegūt jaunas idejas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, izvērtēt un sakārtot esošās idejas, iegūt informāciju par Eiropas struktūrfondiem, ES ALTUM reģionālās attīstības programmu, kā arī konsultēties biznesa plānu izveidē, finansu un mārketinga vadībā. Trīs labākie uzņēmējdarbības projekti balvā saņems iespēju prezentēties starptautiskā EXPO izstādē Lietuvā 2007. gada maijā.

            Konsultācijas notiek katru ceturtdienu Cēsu domē, „Jauniešu mājas” telpās no plkst. 16.00 līdz 19.00

            Aicinām uzņēmējus un pašvaldības līdzdarboties projektā, investēt savu pieredzi, iestrādes un zināšanas, jaunu uzņēmējdarbības formu attīstīšanā Cēsīs.

Informāciju sagatavoja:

Oskars Mickāns

26773292

e-past: oskars@konfetti.lv.

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv