Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 14.jūnijs  


Labiedarbi.lv projektu konkursā uzvar Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komiteja ar projektu „Tava vasaras pasaka”

 Labiedarbi.lv 1.projektu konkursā, kas norisinājās no šī gada 10.maija līdz 31.maijam, pirmo vietu ieguva Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komiteja (LSKC) ar projektu „Tava vasaras pasaka”, kas ir 6 dienu vasaras diennakts nometne bērniem no sociālā riska ģimenēm.

Projekts „Tava vasaras pasaka” Labiedarbi.lv konkursā ierindojās pirmajā vietā, 13 projektu konkurencē, kas tika izvirzīti uz konkursa otro kārtu, iegūstot 3680 balsu lielu sabiedrības atbalstu. 600 latu iegūtais finansējums nometnes ietvaros nodrošinās bērniem radošu un sportisku aktivitāšu iespējas.

Nometne norisināsies no šī gada 19.jūlija līdz 24. jūlijam, un tajā piedalīsies 30 bērni no sociālā riska ģimenēm vecumā no 9 līdz 11 gadiem. „Nometnes laikā bērniem tiks dota iespēja izpausties radošajā (māksla, mūzika, literatūra), sportiskajā (komandas spēles, peldēšana, individuālie pārbaudījumi, sportiska deja, orientēšanās) un pirmās palīdzības jomā, tai pašā laikā apgūstot jaunas prasmes un iemaņas, kas turpmākajā dzīvē palīdzēs kļūt par spēcīgām un radošām personībām. Daudzas lietas nometnē, sākot jau ar vairāku dienu nosaukumiem, piemēram, „Dārgumu meklēšanas diena”, būs saistītas ar pasakām un teikām, lai stimulētu bērnu vēlmi lasīt grāmatas. Nometnes laikā plānots brauciens uz jūru, jo lielākā daļa bērnu to savā dzīvē nav redzējuši”, rakstīts LSKC iesniegtajā projekta pieteikumā.

Sīkāka informācija par 1.projektu konkursa rezultātiem un projektu „Tava vasaras pasaka” www.labiedarbi.lv/lv/rezultati/.

Šobrīd ir sācies Labiedarbi.lv 2.projektu konkurss, kurā LSKC startē ar projektu „Radošās darbnīcas”, kā realizēšanai nepieciešams finansējums 340 latu apmērā. Finansējuma ieguve dotu iespēju Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes brīvprātīgajiem viena gada garumā katru sestdienu apmeklēt Cēsu klīnikas Bērnu nodaļas pacientus, lai kopīgi pavadītu laiku zīmējot, līmējot, krāsojot un veidojot dienās, kad klīnikas pedagogs nestrādā, un rotaļu istaba ir ciet. Sīkāka informācija: www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/radosas-darbnicas.html

Par Labiedarbi.lv

Labiedarbi.lv ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts – labdarības projekts ar mērķi finansiāli un mantiski atbalstīt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas. Labiedarbi.lv ir interaktīvs ikmēneša projektu konkurss, kurā var piedalīties vai līdzdarboties ikviens interneta lietotājs. Tā ideja ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apdāvinātiem, ideju bagātiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu viņu individuālo mērķu sasniegšanā. Viens projektu pieteikums var pretendēt uz līdz pat 2000 Ls lielu finansiālu atbalstu. Kopējais konkursa ikmēneša finansējuma fonds ir mainīgs no 5000 līdz 6500 Ls un vairāk, ko veido SMScredit.lv ikmēneša ziedojums 0.50Ls apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī. Sīkāka informācija par Labiedarbi.lv projektu konkursa norises kārtību www.labiedarbi.lv/lv/konkursa-nolikums/.

 

Sīkāka informācija par projektu Labiedarbi.lv:

 

www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

 

vai

 

Līga Skromane

Labiedarbi.lv projekta vadītāja

Tālrunis: 66051666

E-pasts: liga.skromane@labiedarbi.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv