Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 14.jūnijs  


18. jūnijā piedzīvosim Jāņus Cēsu Pils dārzā

Piedzīvosim Jāņus Cēsu Pils dārzā 18. jūnijā plkst.14:00, Jāņu dziesmas, rotaļas, danči un Jāņu svinēšanas tradīcijas kopā ar Amatas novada folkloras kopu „Ore”.

 

Jāņus piedzīvot palīdzēs un savās zāļu zintīs dalīsies Zvārtes Zāļu sieva Līga Eglīte. Viņa pastāstīs, kuri augi Saulgriežu laikā gatavi vākšanai, kāpēc Līgotnēs apdziedāti tieši vībotnīte, papardīte, buldurjānis, suņuburkšķis, dedestiņa, sarkanais āboliņš, kā šie augi izmantojami un, kam domāti, par maģisko ziedu skaitu trejdeviņi.

 

Savukārt pirtniece Anna Lutere pastāstīs, kā pērties neizģērbjoties un neejot pirtī. Pasākumā piedalīsies arī audēju darbnīca „Vēverīšas”. Lai pasākums būtu pārsteigumiem bagātāks, lūgums līgotājiem līdzi uz pasākumu ņemt vecās Jāņu dziesmu grāmatiņas, savus Līgotņu krājumus un savus Jāņu stāstus!

 

Akcija „Piedzīvosim Jāņus” pēc Ilgas Reiznieces iniciatīvas notiek jau devīto gadu, to atbalsta Kr. Barona muzejs un laikraksts „Diena”.

 

Pasākumu Cēsīs atbalsta pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”

 

Informācija pa tālruni 29199870Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv