Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 14.jūlijs  


Šodien Cēsis apmeklē viesi no Baltkrievijas

16.jūlijā  Cēsīs mācību vizītē par mājokļu jautājumiem ierodas 16 pārstāvji no  Baltkrievijas dzīvojamo māju apsaimniekotāju organizācijām. 

 

Baltkrievijas delegācija iepazīsies ar labās prakses piemēriem mājokļu jautājumu risināšanā Cēsīs un Amatas novadā.

 

Cēsis par vizītes vietu Baltkrievijas delegācija izvēlējusies tieši tādēļ, ka  Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” ir vienīgā sociālā aģentūra Latvijā, kas risina ne tikai sociālos, bet arī mājokļu jautājumus. Cēsu pilsēta ievērota vēl ar to, ka vairākām izglītības iestādēm Cēsīs līdz šim jau veikti energoefektivitātes pasākumi.

 

Vizītes laikā Cēsīs viesi tiksies ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu, Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības  aģentūra” direktori  Iveta Sietiņsone un ar  Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas valdes priekšsēdētāju  Ģirtu Beikmani.

 

Informāciju sagatavoja

Vita Pētersone
Cēsu pašvaldības aģentūras
"Sociālo pakalpojumu un sociālās
palīdzības aģentūra"
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste
t. +37164127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv