Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 14.jūlijs  


Deputāti atbalsta jaunā „Solo” tirdzniecības centra būvniecības ieceri

Ceturtdien, 14.jūlijā notika Cēsu novada domes ārkārtas sēde. Tajā deputāti noklausījās SIA „Beātus” valdes priekšsēdētāja Ulda Kvanta informāciju par ieceri būvēt tirdzniecības centru Jāņa Poruka ielā 19. Blakus esošajam „Solo” tirdzniecības centram iecerēts būvēt jaunu plašāku veikalu pārtikas preču tirdzniecībai. Tādējādi būs iespēja piedāvāt pircējiem daudzveidīgāku preču sortimentu, ērtāku iepirkšanos, ātrāku apkalpošanu. Palielināsies arī darba vietu skaits, jaunajā tirdzniecības centrā papildus būs nepieciešami desmit darbinieki. Paredzēta arī plašas automašīnu stāvvietas būvniecība.

Par tirdzniecības centra būvniecības ieceri bija izsludināta publiskā apspriešana. Cēsu novada pašvaldības arhitekts Jānis Zlaugotnis iepazīstināja deputātus ar tās rezultātiem. Savu viedokli izteica 45 iedzīvotāji un visi atbalstīja būvniecības ieceri, uzsverot to, ka „Beatus” ir vietējais uzņēmums un tiks sakārtota vide šajā pilsētas rajonā. Iedzīvotājiem bija priekšlikumi par smagā preču piegāžu transporta organizāciju, tā lai neradītu neērtības Ata  Kronvalda ielas iedzīvotājiem. Bija arī ieteikumi par teritorijas apzaļumošanu un dīķa nožogošanu. Iedzīvotāju priekšlikumi tiks ievēroti.

Cēsu novada domes deputāti vienbalsīgi nolēma atbalstīt SIA „Beātus” būvniecības ieceri J. Poruka ielā 19. un uzdeva novada Būvvaldei izsniegt plānošanas un arhitektūras uzdevumu kompleksa jaunbūvei.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv