Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 28.marts   Vārda dienu svin: Gunta, Ginta, Gunda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 14.augusts  


Aicina uz semināru par saules kolektoru uzstādīšanu

Cēsu novada pašvaldība un SIA „ CVS „” 29. augustā plkst. 15.00-17.00 , Cēsu 5. pirmsskolas izglītības iestādes zālē , A. Kronvalda ielā 35, Cēsīs, organizē bezmaksas semināru „ Saules kolektoru sistēmu izmantošana siltā ūdens sagatavošanai”.

 

Seminārā būs iespēja praktiski iepazīties ar Cēsu 5. PII uzstādīto saules kolektoru sistēmu un tā darbību, kā arī klātienē tikties ar profesionāļiem, noklausīties, diskutēt un smelties pieredzi par saules enerģijas izmantošanu.

Aicinām pašvaldību darbiniekus, komersantus, namu pārvaldniekus, apsaimniekotājus un privātpersonas. 

Cēsu novada pašvaldība, izmantojot VARAM Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzfinansējumu, 2012. gada vasarā uzstādīja saules kolektoru sistēmas Cēsu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs ar mērķi sagatavot silto ūdeni bērnudārzu sadzīves vajadzībām, kā arī 5. PII baseina apsildei.Saules kolektoru sistēmu projektēšanu un uzstādīšanu veica SIA „CVS”, kas uzvarēja apvienotajā projektēšanas un būvniecības atklātajā konkursā. 

Semināra programmu skatīt ŠEIT

Pieteikšanās pa e-pastu inta.adamsone@dome.cesis.lv

 

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

Attīstības plānošanas nodaļas

projektu un vides speciāliste

Inta ĀdamsoneAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv