Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 30.marts   Vārda dienu svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 14.augusts  


Vēl pēdējo nedēļu Cēsis apskatāma Lielā Kaktu Mākslinieku izstāde

Cēsīs, Rīgas ielā 21, durvis publiskai apskatei uz divām nedēļām no 4. līdz 18.augustam vērusi Lielā Kaktu Mākslinieku izstāde, kas pulcējusi alternatīvās mākslas cienītājus un tās pārstāvjus no visas Latvijas.

 

Lielā Kaktu Mākslinieku izstāde ir iespēja savus darbus plašākai publikai atrādīt tiem, kuri nav mākslas bakalauri, maģistri vai profesori, apliecinot, ka skaistas un patiesas mākslas radīšanai nav nepieciešams formāls papīrs. Izstādes ietvaros savus darbus prezentēs dažādu profesiju pārstāvji – gan skolotāji, gan kontrolieri, gan gluži vienkārši dīkdieņi.

 

‘’Esam novērojuši, ka Latvijā māksliniekiem bieži vien tiek liegta iespēja parādīt savus darbus auditorijai, jo, sākot sarunu par izstādes iespējām ar kuratoriem vai galeriju īpašniekiem, bieži vien mākslinieka izglītība tiek uzstādīta par būtiskāku faktoru nekā paši darbi. Ar Lielo Kaktu Mākslinieku izstādi vēlamies pierādīt, ka īstam māksliniekam izglītība un papīrs nav šķērslis patiesi baudāmu darbu radīšanai,” informē pasākuma organizatori.

 

Aicinājumam ņemt dalību izstādē atsaukušies 15 dalībnieki, kuri, atbilstoši izstādes koncepcijai, dokumentāri pierādījuši jebkādas izglītības neesamību mākslas jomā.

 

Izstāde ir kā atvērtā ekspozīcija, kurā ikviens no tās apmeklētājiem, pēkšņi sirdī sajūtot emocionālu piederību pie plašā alternatīvo mākslinieku pulka, ir aicināts to papildināt ar saviem plaknes darbiem, īpaši šim nolūkam atvēlētajā stendā.

 

Izstādi organizē Zemzemes Institūts sadarbībā ar KDK un mākslas salōnu pieAugusta.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv