Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 14.augusts  


LIAA aicina Latvijas ekoloģisko produktu ražotājus pieteikties tirdzniecības misijai uz Ķīnu

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (turpmāk tekstā, LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties tirdzniecības misijai „Zaļā zeme” uz dinamiskāko un straujāk augošo ekonomiku pasaulē – Ķīnas Tautas Republiku.

Šāds straujš ekonomiskās izaugsmes modelis Ķīnā diemžēl tiek iezīmēts arī ar ekoloģiskām un dzīves kvalitātes problēmām. Tādēļ, dabīgiem un videi un cilvēkiem labvēlīgiem un kvalitatīviem produktiem – "zaļajiem produktiem" Ķīnā tiek piešķirta arvien lielāka nozīme, un Latvijas kā vienas no zaļākajām valstīm pasaulē un Baltijas valstu "zaļo produktu" klāsts būtu īpaši pievilcīgs Ķīnas patērētāju tirgum.

Tirdzniecības misija sāksies septembra pēdējā nedēļā Rīgā, kur tiks rīkots biznesa seminārs par Ķīnas tirgus tendencēm "zaļo produktu" apguvē; īpaša uzmanība seminārā tiks pievērsta produktu grupām sekojošās nozarēs – pārtika, farmācija, kosmētika, interjera dizains (tai skaitā bērnu produktiem šajās nozarēs, ņemot vērā Ķīnas "viena bērna" politiku un ģimenes izdevumu ieradumus), savukārt no 29.oktobra līdz 1.novembrim uzņēmēji dosies uz Pekinu, Guandžou (Guangzhou), kur tiks organizētas kopīgas tikšanās, gan individuālās tikšanās ar nozaru asociācijām, importa-eksporta kompānijām un Ķīnas uzņēmējiem, kā arī būs iespēja apmeklēts 112. importa un eksporta (Kantonas) gadatirgu.  Kantonas gadatirgus ir lielākā starptautiskā tirdzniecības izstāde Ķīnā, kas tiek rīkota jau no 1957. gada.

 

Dalībai tirdzniecības misijā LIAA aicina pieteikties līdz 2012.gada 10. septembrim.

Vairāk informācijas šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/sakumlapa/jaunumi/zala_zeme/

 

Informāciju sagatavoja:

Laine Madelāne

Cēsu novada pašvaldības

Speciāliste uzņēmējdarbības attīstības jautājumos

Tālr. 64124702, 26825755

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv