Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.jūlijs   Vārda dienu svin: Alda, Maruta
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 14.septembris  


Cēsu uzņēmēji interesējas par nodarbinātības jautājumiem valstī

Cēsīs

2006.gada 13.septembris                                                                                 

 

Informāciju sagatavojusi Cēsu rajona padomes sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Velvele (tālr.nr.2 9249648)

 

Pēc Cēsu rajona uzņēmēju un pašvaldību vadītāju uzaicinājuma piektdien, 15.septembrī, Cēsīs ierodas Nodarbinātības valsts aģentūras direktors Ringolds Beinarovičs. Uz tikšanos R.Beinarovičs ir uzaicināts pārrunāt nodarbinātības sekmēšanas jautājumus, jo risinot tos vietējā līmenī, ir izkristalizējies, ka vairākas lietas ir attiecināmas vai aktualizējamas tieši valstiskā līmenī. Piemēram, Cēsīs pēc NVA Cēsu filiāles datiem bezdarba līmenis ir 5,7% (augustā), un tie ir 1418 reģistrētie bezdarbnieki. Tai pašā laikā vakances turas apmēram 250 līdz 300 vietas mēnesī. Situācija ir paradoksāla, trūkst darbaspēka, trūkst darba vietu. Uzņēmējus interesē valsts politika profesionālās izglītības veicināšanā, kāda ir valsts politika par ārzemnieku nodarbinātību, cik valstī kopumā aģentūra un uzņēmēji ir ieinteresēti savstarpējā sadarbībā. Tikšanās notiks Cēsu rajona zālē (I stāvs) plkst. 16.30.

Vēl vizītes laikā R.Beinarovičs apmeklēs uzņēmumus, kuri interesējas par kvalificēta darbaspēka piesaisti - SIA „AS Tigra”, kura nodarbojas ar plašu pakalpojumu spektru – ēdināšana, viesnīcu serviss, konferenču centrs, sakaru un sadzīves tehnikas tirdzniecība pakalpojumu sniegšana, SIA „VAR – C”, kur notiek rūpnieciskā ražošana metālapstrādē, un Cēsu pilsētas pašvaldības policiju, kur sadarbībā ar NVA ierīkotas divas darba vietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Ar R.Beinaroviču tiksies Cēsu rajona un pilsētas pašvaldību vadītāji, Cēsu pilsētas uzņēmēju padomes pārstāvji, NVA Cēsu filiāles konsultatīvās padomes locekļi, nodarbinātības speciālisti un mediju pārstāvji.

 

Jana Velvele

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Cēsu rajona padome

Bērzaines iela 5

Cēsis

LV 4101

talr:+37129249648

fakss: 4122238

www.cesurajons.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv