Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 14.septembris  


Līdz 30.septembrim pieņem iesniegumus malkas un mācību piederumu iegādei

 

Līdz 30.septembrim Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”, gan Cēsīs, gan Vaives pagastā pieņems iesniegumus malkas pabalsta piešķiršanai personām/ģimenēm, kuras dzīvo mājā ar lokālu apkuri, kā arī iesniegumus mācību piederumu iegādei skolēniem.

 

Malkas pabalsts tiek piešķirts mājsaimniecībām 2010./2011.gada apkures sezonai, kurām piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes/personas statuss.

Pabalsta apmērs:

·  trūcīgai ģimenei - Ls 60,00;

·  maznodrošinātai ģimenei - Ls 30,00.

 

Pabalsts mācību piederumu iegādei skolēniem tiek piešķirts trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm par katru skolēnu līdz 21 gada vecumam, kurš turpina mācības vispārējās izglītības iestādē (sākumskola, pamatskola, vidusskola, ģimnāzija, vakarskola) vai profesionālajās skolās un vidusskolās vai tām pielīdzināmās profesionālās izglītības  iestādēs.

Pabalsta apmērs:

·         trūcīgo ģimeņu bērniem ir Ls 20,00;

·         maznodrošināto ģimeņu bērniem - Ls 10,00.

·         Tāpat uz pabalstu Ls 10.00 apmērā, var pretendēt bērni bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni, kuri ar Cēsu novada bāriņtiesas lēmumu nodoti audžuģimenē vai aizbildniecībā. 

Pabalsts mācību piederumu iegādei ir netiešs un tiek izsniegts dāvanu kartes veidā. Iesniedzot iesniegumu Aģentūrā jāuzrāda izziņa no mācību iestādes, kurā bērns mācīsies.

 

Lai saņemtu pabalstus ģimenēm jāvēršas Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, 2.stāvā, 5. un 6. kabinetā vai Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs", Vaives pagastā, Cēsu novadā, kur jāiesniedz iesniegums, jāuzrāda izziņa par atbilstību trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusam.

 

Informāciju sagatavoja:

Vita Pētersone

Cēsu novada p/a

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv