Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 14.septembris  


Tā mums gāja augustā

Augusts brīvprātīgajām meitenēm un „Namiņa” iemītniekiem bija ļoti ražīgs mēnesis. Esam daudz paveikuši un lepojamies ar to.

5. augusts tika veltīts „Kino dienai”, kurā skatījāmies divas latviešu filmas – 1939. gada „Cēsis – latviešu karoga šūpulis” un 2008.gada filmu „Vienīgā fotogrāfija”. Mēs kopīgi ne tikai sekojām filmas sižetam, bet arī aktīvi minējām dziesmas no populārākajām latviešu filmām.

Vai jūs varat iedomāties, ko izdarījām ar makaroniem? 8 . augustā mēs no tiem gatavojām nevis pusdienas, bet skaistas rotaslietas. Rezultātā iemītnieki rotājās ar krāsainām makaronu krellēm, rokassprādzēm un pat auskariem. Neskatoties uz drūmo, lietaino laiku, čaklākie mūs priecēja arī ar zīmējumiem, kuros tika attēlota daba.

Toties 18. augustā tikām palutināti ar karstiem saules stariem, kuri padarīja „desu ballīti” īpaši siltu. Rīta pusē priecējām „Namiņa” iemītniekus ar dzejas lasījumiem, taču pēcpusdienā lustīgi atpūtāmies ballītē. Sirsnīgajā gaisotnē desas garšoja īpaši gardi, un tika lutināts ne tikai kuņģis, bet arī prāts, pateicoties interesantajām un diezgan sarežģītajām mīklām. Protams, neizpalika arī dziesmas un sarunas. Nesmādējām arī čipsus ar gardo mērcīti.

Tā kā praktiski projekta prakses daļa ir beigusies, mēs uzrīkojām atvadu pasākumu 31. augustā. Radošās darbnīcas ietvaros kopīgi izveidojām „Namiņa sirdi” no dažādiem dabas materiāliem.

Šī diena izvērsās ļoti emocionāla, taču uz pozitīvas nots, jo brīvprātīgie Cēsu pilsētas pansionātu nedomā pamest. No mums tik viegli vaļā nevar tikt. Jau tiek virzītas jaunas idejas, kuras turpmākajos mēnešos tiks īstenotas. Tas ir tikai sākums. Sākums pārmaiņām.

Brīvprātīgās meitenes Cēsu pilsētas pansionātā darbojās projekta "Brīvprātīgais darbs kā jauniešu sociālās iekļaušanas instruments" ietvaros, kas tiek īstenots Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēmā „NVO fonds”.

 

Kā mums gāja vasarā var redzēt šeit : http://www.youtube.com/watch?v=HVvHiZdAJjM

 

 

brīvprātīgā Monta CielavaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv