Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 14.septembris  


Rudens ieskaņu koncertu Rožu laukumā piedāvā pūtēju orķestris „Cēsis”

   Cēsu Kultūras un tūrisma centrs un pūtēju orķestris „Cēsis” 16.09, plkst. 19:00, aicina ikvienu baudīt atvasaras vakaru Rožu laukumā.

 

   Koncerta programmā skanēs A.Riekstiņa, A.Vintera un I.Kalniņa skaņdarbi, kā arī īpaši pūtēju orķestrim „Cēsis” sagatavotas dažādu tautu dziesmu aranžijas. Orķestra dalībnieks, trombonists Māris Buholcs klausītājiem sola mažora pilnu, jautru un pacilājošu vakaru.

 

   Cēsu Kultūras un Tūrisma centra Kultūras centra nodaļas vadītāja Ruta Krastiņa atzīst, ka aizvadītā vasara Rožu laukumā ir bijusi krāšņa un pasākumiem bagāta, un šis koncerts ir pēdējais pasākumu ciklā „Vasaras vakari Rožu laukumā”. 
   „Ar gandarījumu noslēdzam šo brīvdabas koncertsezonu tieši ar pūtēju orķestra „Cēsis” koncertu, jo mūsu pūtēju orķestris, kurš vēl tikai gatavojas savam pirmajam jubilejas koncertam, jau sevi spilgti pieteicis un spēj aizraut ikvienu ar savu entuziasmu un enerģiju,” saka Ruta Krastiņa.

 

Ieeja bezmaksas. Visi laipni aicināti!

 

Informāciju sagatavoja:

Andra Magone

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra nodaļas

Tūrisma attīstības un informācijas centrs vadītāja

Tālr.64127646; 29154367

E – pasts: andra.magone@cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv