Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 29.marts   Vārda dienu svin: Aldonis, Agija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 14.septembris  


Rāmuļu pamatskola saņem zaļo diplomu un Latvijas Ekoskolas nosaukumu

Latvijas mācību iestādes šajā mācību gadā par īpašiem panākumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā skolā un tās apkārtnē saņem starptautisko Ekoskolas nosaukumu un Zaļo karogu. 28 skolas Latvijā saņem Zaļo diplomu un Latvijas Ekoskolas nosaukumu un 3 skolām izteikta atzinība par veiksmīgi uzsākto darbu. Iepriekšējā mācību gadā Latvijā plīvoja 25 Zaļie karogi, arī pie Cēsu novada Rāmuļu pamatskolas. Šīs balvas skolām tiek piešķirtas uz vienu mācību gadu un tā katru reizi jāizcīna no jauna.
2010./2011. mācību gadā Rāmuļu pamatskolas kolektīvs aktīvi darbojās vides izglītības procesa organizēšanā ne tikai izglītības iestādē, bet visā Cēsu novadā.

Žūrija, kuras sastāvā ir valsts un sabiedrisko vides aizsardzības un izglītības organizāciju pārstāvji, izvērtējot Rāmuļu pamatskolas kolektīva veikto darbu vides izglītībā , skolas kolektīvam jau otro gadu pēc kārtas piešķīra Zaļo diplomu un Latvijas Ekoskolas nosaukumu. Pie skolas arī šajā mācību gadā plīvos Zaļais karogs.


 

Sagatavoja

Izglītības nodaļas vadītāja L.KokinaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv