Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 14.novembris  


Šodien Cēsīs notiks svinīgā domes sēde par godu Latvijas 90.gadadienai

Piektdien, 14.novembrī plkst.18.00 Cēsīs notiks svinīgā Domes sēde – svinīgais sarīkojums par godu Latvijas Republikas 90.gadadienai.

 

Uz svinīgo pasākumu, kas norisināsies Cēsu 2.pamatskolas zālē, aicināti gan konkursu “Sakoptākā fasāde Cēsu vecpilsētā 2008”, „Būve 2008”, „Sakārtotākais pagalms 2008” un skolēnu eseju konkursa „Miervalža Birzes piemiņai” laureāti, gan pašvaldības un sabiedriskie darbinieki, iestāžu vadītāji u.c., kas ar savu darbu gada laikā veicinājuši ne tikai pilsētas izaugsmi un attīstību, bet arī vairojuši mīlestību savai pilsētai - Cēsīm.

 

Svinīgā sarīkojuma programmā iesaistījušies gan Cēsu 2.pamatskolas skolēni un skolotāji, gan arī pašvaldības darbinieki, Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkņi, kultūras pašdarbnieki un Cēsu izglītības iestāžu absolventi.

 

Pasākumā konkursu laureāti un citi apbalvojamie saņems rokas spiedienus, goda diplomus, naudas balvas, vērtīgas dāvanas un arī muzikālus un prozaiskus apsveikumus. Iestāžu darbinieki kā pateicību iegūs grāmatu „Latvijai 90”, savukārt skolēnu eseju konkursa laureāti – interaktīvās prāta spēles.

 

Svinīgā sarīkojuma laikā klātesošajiem pirmajiem būs iespējams noskatīties īpaši video informatīvo video par Cēsīm ”Ar mīlestību savai pilsētai”, kas tapusi sadarbībā ar  Televīziju Vidzeme, kā arī Cēsu pilsētas 2.pamatskolas skolēnu veidotu videoklipu Latvijas Republikas valsts himnai „Dievs, svētī Latviju!”.

 

Svinīgā pasākuma mākslinieciskā noformējuma autore Valda Ošiņa. Pasākuma režisore - Cēsu pilsētas 2.pamatskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Laila Meluškāne.

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv