Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 14.novembris  


Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļas metodiķe rada rokasgrāmatu „Ar ko sākt”

Š.g.5.novembrī klajā nākusi rokasgrāmata skolotājiem „Ar ko sākt”, kuras veidošanā piedalījusies arī Cēsu pilsētas domes Izglītības nodaļas metodiķe Dzintra Kozaka.

 

Dz.Kozaka grāmatā rakstījusi par klases audzinātāju darbu ar vecākiem un biedrības „Latvijas vecāku apvienība VISI” (vecāki izglītībai, sadarbībai un izaugsmei) pētījumu rezultātiem par vecāku līdzdalības vērtējumu un efektivitāti.

 

„Ar ko sākt” ir Latvijas izglītības vidē pazīstamu profesionāļu rakstu krājums, kurā piedāvāti padomi un drosmīgas idejas, lai pedagogi kopā ar skolēniem un vecākiem padarītu skolu par drošu, interesantu un atbildīgu vidi. Rokasgrāmata domāta kā palīginstruments jaunajam pedagogam, kurš uzņēmies kļūt par klases audzinātāju. Arī pieredzes bagātie pedagogi šajā grāmatā var smelties noderīgas idejas. Krājumā iezīmēti galvenie problēmu loki un meklētas atbildes uz jautājumiem, ar kuriem saskaras pedagogs saņemot audzināšanā klasi.

 

Latvijas vecāku apvienība VISI ir sabiedrisko organizāciju “Vecāki JELGAVAI” un “Vecāki RĪGAI”, kā arī citu sabiedrisko organizāciju un Latvijas Pieaugušo izglītības apvienības pārstāvju un vecāku dibināta organizācija, kas darbojas kopš 2004.gada.

 

Grāmata pieejama visā Latvijā Apgāda „Zvaigzne ABC” grāmatnīcās.

 

 

Informāciju sagatavojusi

Ilze Šleicere

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv