Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 14.novembris  


Uzlabots aprīkojums un infrastruktūra Cēsu internātpamatskolas-rehabilitācijas centrā

2010.gada 1.aprīlī Cēsu internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu tika uzsākta projekta „Cēsu sanatorijas internātpamatskolas aprīkojuma un infrastruktūras uzlabošana” īstenošana (vienošanās Nr. 2010/0040/3DP/3.1.3.3.1/09/IPIA/VIAA/035), kura ietvaros tika uzlabota mācību un sadzīves vide izglītojamiem ar somatiskām saslimšanām, bronhiālo astmu un citām nespecifiskām plaušu saslimšanām, kā arī veicināta viņu garīgās un fiziskās veselības uzlabošana.

Mērķa sasniegšanai, projekta ieviešanas gaitā, 20 mēnešu laikā, Cēsu internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā ir veikti remontdarbi garderobē, skola ir iegādājusies 19-vietīgu speciāli aprīkotu (2 ratiņkrēslu vietas) autotransportu izglītojamo un pedagogu pārvadāšanai, kā arī veikta lifta no pagrabstāva līdz 3.stāvam izbūve, papildus ierīkojot āra pacēlāju vides pieejamības nodrošināšanai.

Projekta ietvaros paveiktais sniedz gandarījumu kā skolas personālam, tā audzēkņiem. Būvdarbi ir veikti kvalitatīvi un iegādātais autotransports savas funkcijas pilda godam.

Projekta kopējās izmaksas sastādīja 105 329 LVL, no tām Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 98 392 LVL un skolas finansējums 6 937 LVL.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv