Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 14.novembris  


Sociālie darbinieki atzīmē profesionālos svētkus

 

 

Eiropas sociālo darbinieku dienas aizsākumi meklējami jau pirms 20 gadiem, kad Starptautiskā Sociālo darbinieku federācija ar šīs dienas palīdzību sāka popularizēt tolaik jauno sociālā darbinieka profesiju. Šogad šie profesijas svētki tika atzīmēti 13. novembrī.

 

Otrdien, 13. novembrī Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" Sociālo darbinieku dienu iesāka ar Cēsu novada pašvaldības un Aģentūras sociālo darbinieku svinīgu tikšanos, lai sniegtu informāciju par Sociālā dienesta darbu un pateiktos darbiniekiem par ieguldījumu sociālajā darbā. Atzinību un laba vēlējumus sava novada speciālistiem izteica aģentūras direktore Iveta Sietiņsone, kā arī Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders. Svinīgajā sarīkojumā Cēsu novada Sociālā dienesta atzinību par godprātīgu un apzinīgu darba pienākumu pildīšanu saņēma Vidzemes reģiona mobilā sociālo pakalpojumu Resursu centra vadošā sociālā darbiniece Dagmāra Saulīte, aprūpētāja Inita Radziņa, grāmatvede Daiga Vārtiņa un autovadītājs Māris Vītiņš.  Labklājības ministrijas  atzinību par nesavtīgu un profesionālu ieguldījumu Cēsu novada sociālo jautājumu risināšanā un pateicību par atsaucību, sniedzot priekšlikumus normatīvo aktu projektu izstrādē, personu ar invaliditāti un invaliditātes izraisīto seku mazināšanai, saņēma Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām vadītāja Laine Zālīte.

 

Pirmdien, 12. novembrī Raunas novadā sava amata svētkus Cēsu novada sociālā darba speciālisti atzīmēja kopā ar bijušā Cēsu rajona administratīvajā teritorijā esošo Amatas, Pārgaujas, Vecpiebalgas, Raunas, Priekuļu un Jaunpiebalgas novadu kolēģiem. Speciālisti iepazinās ar sociālo darbu Raunas novadā, diskutēja par aktuālākajām problēmām sociālajā jomā, savukārt, dienas noslēguma pasākumā viesus iepriecināja sirsnīgs koncerts. Svētku pasākumā viesojās arī pārstāvēto novadu vadītāji, kuri sociālajiem darbiniekiem pateicās par ieguldīto darbu novadu labklājības veicināšanā.

 

Sociālajam darbam ir svarīga loma sabiedrības labklājības veicināšanā, jo tiek strādāts ar dažādām cilvēku grupām, aizstāvot viņu intereses un tiesības. Sociālais darbinieks palīdz cilvēkiem uzlabot savu dzīves vidi, kā arī spēju iekļauties sabiedrībā, atgūstot savu sociālo statusu. Profesionāls sociālais darbs ir vērsts uz problēmu risināšanu un pārmaiņām. Sociālā darbinieka uzdevums nav viegls, sevišķi ekonomiski sarežģītos apstākļos, kad jāpalīdz rast izeju no krīzes situācijas.

 

Informāciju sagatavoja:

Vita Pleševnika

Cēsu novada  pašvaldības aģentūra

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127746

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv